Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Afk Support Plus Hepa (Psc1200W) czy Amica VP 1051

Wynik

Zwycięzca:
Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Amica VP 1051
Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)

Cechy

Afk
Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)
czy
Amica
Amica VP 1051
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)

Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)
MOC
Moc 1200 W czy 1600 W Odkurzacz Afk Support Plus Hepa (Psc1200W) ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Amica VP 1051.

Opinie

100% poleca ten produkt

Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)
 1. Odkurzacz bardzo poręczny, zmieści się do szafy. Jeśli chodzi o moc to mam pewne zastrzeżenia odnośnie zbierania włosów z dywanu, nie radzi sobie za bardzo. Ogólnie na mieszkanie 36 m oceniam na plus stosunek ceny do jakości.

  Opinie napisał(a) beata dnia

100% poleca ten produkt

Amica VP 1051
 1. Generalnie odkurzacz nie jest zły. Mam go ok. 2 lata i póki co działa bez zarzutu. Odkurzam małe mieszkanie ale często. Bez problemu radzi sobie również z odkurzaniem samochodu. Siła ssania jest wystarczająca, worki małe ale na ogólną jakość nie narzekam. 2 filtry - jeden dostępny bez problemu tuż za workiem natomiast żeby dostać się do wylotowego to cały odkurzacz trzeba rozebrać na części!! Można to ominąć - po pierwszym rozkręceniu nie trzeba wkręcać jednej śruby trzymającej od środka bok którym wylatuje powietrze, dzięki temu można później go wyjąć bez całkowitego demontażu. Przy regularnej wymianie obu nie przegrzewa się i działa jak powinien. Mimo wszystko "patent" wylotowego filtra to po prostu przegięcie.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Produkt tragiczny. Skusiliśmy się na zakup tego odkurzacza do nowego mieszkania, zachęciły nas do tego opinie, które Państwo mu wystawili. Produkt po miesiącu użytkowania (8 razy użyty) zaczął się dosłownie rozsypywać, przyciski wylatywały z umocowań, odkurzacz przegrzewał się, był strasznie głośny i brakowało mu mocy ssącej. Po odesłaniu go na serwis, zadzwonił bardzo niemiły Pan, który usiłował mi wmówić, że odkurzacz jest zalany i w worku jest woda. Po wyjaśnieniu parokrotnym, że to nie jest mój odkurzacz, oznajmił iż nie przeprowadzi naprawy gwarancyjnej. Zagroziłem mu OUKiKiem i powiedziałem, że mam zdjęcia w jakim stanie wyszedł ode mnie, a wyszedł bez worka i w stanie ogólnym dobrym (poza tym że nie działał jak należy i przyciski latały jak chciały). Po 10 minutach otrzymałem telefon, iż jednak tamten to nie był mój odkurzacz, tylko ten co teraz ma to mój i że on też nie nadaje się do naprawy i był użytkowany niezgodnie z instrukcją. Uwaga: odkurzacz przegrzewał się z mojej winy, bo go użyłem 8-krotnie, absurd. Podsumowując: bardzo słaby produkt, opinie tutaj są nabijane przez pracowników Amici, nie wierzę w jego solidność. Serwis Amici to kpina, nie potrafią przez miesiąc czasu ustalić co się dzieje z moim odkurzaczem, odmawiają jakiejkolwiek naprawy- taka polityka firmy. Odkurzacz głośny, przegrzewający się, z marnej jakości plastiku, rura od odkurzacza także przestała działać po paru użyciach, teleskop chował się samoistnie, zatrzaski nie działały. Tak słabej jakości produktów nawet z Chin nie sprowadzają.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  poręczny
  regulacja mocy pokrętłem
  Wady
  bardzo głośny
  głośność pracy
  jakość
  przegrzewa się
  serwis gwarancyjny
 3. odkurzacz naprawdę dobrze sie spisuje za taka kwotę nie można niczego lepszego znalesc bardzo ładnie ciągnie nie wiem tylko jak z dostępnością worków do tego modelu

  Opinie napisał(a) agnieszka dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki

Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)

Afk Support Plus Hepa (Psc1200W)

Amica VP 1051

Amica VP 1051