Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Amica Breva Eco VM1051 czy Amica VP 1051

Wynik

Zwycięzca:
Amica Breva Eco VM1051

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Amica Breva Eco VM1051

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Amica VP 1051
Amica Breva Eco VM1051

Cechy

Amica
Amica Breva Eco VM1051
czy
Amica
Amica VP 1051
FILTRY
Filtr HEPA
Wylotowy
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Amica Breva Eco VM1051

Amica Breva Eco VM1051
MOC
Moc 1400 W czy 1600 W Odkurzacz Amica Breva Eco VM1051 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Amica VP 1051.

Opinie

100% poleca ten produkt

Amica Breva Eco VM1051
 1. polecam

  Opinie napisał(a) Patrycja dnia

 2. Zakupiłam odkurzacz do małego mieszkania i co prawda został użyty kilka razy , za to przy sprzątaniu po przeprowadzce i sprawdza się genialnie . Mały, poręczny , dobra moc, wciąga wszystko co potrzeba , co prawda jest troszeczkę głosny ale to można wybaczyć 😊

  Opinie napisał(a) Dzastaa dnia

 3. Malutki, lekki i bardzo poręczny. Za swoją cenę idealny...Jeśli chodzi o głośność nie różni się niczym od naszego poprzedniego odkurzacza firmy Bosh, który kosztował około 300 zł. Na razie się sprawdza. Jedynym minusem może być malutki worek...ale nie jest to jakiś wielki problem przy tej cenie i dostępności.

  Opinie napisał(a) Agata dnia

100% poleca ten produkt

Amica VP 1051
 1. Generalnie odkurzacz nie jest zły. Mam go ok. 2 lata i póki co działa bez zarzutu. Odkurzam małe mieszkanie ale często. Bez problemu radzi sobie również z odkurzaniem samochodu. Siła ssania jest wystarczająca, worki małe ale na ogólną jakość nie narzekam. 2 filtry - jeden dostępny bez problemu tuż za workiem natomiast żeby dostać się do wylotowego to cały odkurzacz trzeba rozebrać na części!! Można to ominąć - po pierwszym rozkręceniu nie trzeba wkręcać jednej śruby trzymającej od środka bok którym wylatuje powietrze, dzięki temu można później go wyjąć bez całkowitego demontażu. Przy regularnej wymianie obu nie przegrzewa się i działa jak powinien. Mimo wszystko "patent" wylotowego filtra to po prostu przegięcie.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Produkt tragiczny. Skusiliśmy się na zakup tego odkurzacza do nowego mieszkania, zachęciły nas do tego opinie, które Państwo mu wystawili. Produkt po miesiącu użytkowania (8 razy użyty) zaczął się dosłownie rozsypywać, przyciski wylatywały z umocowań, odkurzacz przegrzewał się, był strasznie głośny i brakowało mu mocy ssącej. Po odesłaniu go na serwis, zadzwonił bardzo niemiły Pan, który usiłował mi wmówić, że odkurzacz jest zalany i w worku jest woda. Po wyjaśnieniu parokrotnym, że to nie jest mój odkurzacz, oznajmił iż nie przeprowadzi naprawy gwarancyjnej. Zagroziłem mu OUKiKiem i powiedziałem, że mam zdjęcia w jakim stanie wyszedł ode mnie, a wyszedł bez worka i w stanie ogólnym dobrym (poza tym że nie działał jak należy i przyciski latały jak chciały). Po 10 minutach otrzymałem telefon, iż jednak tamten to nie był mój odkurzacz, tylko ten co teraz ma to mój i że on też nie nadaje się do naprawy i był użytkowany niezgodnie z instrukcją. Uwaga: odkurzacz przegrzewał się z mojej winy, bo go użyłem 8-krotnie, absurd. Podsumowując: bardzo słaby produkt, opinie tutaj są nabijane przez pracowników Amici, nie wierzę w jego solidność. Serwis Amici to kpina, nie potrafią przez miesiąc czasu ustalić co się dzieje z moim odkurzaczem, odmawiają jakiejkolwiek naprawy- taka polityka firmy. Odkurzacz głośny, przegrzewający się, z marnej jakości plastiku, rura od odkurzacza także przestała działać po paru użyciach, teleskop chował się samoistnie, zatrzaski nie działały. Tak słabej jakości produktów nawet z Chin nie sprowadzają.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  poręczny
  regulacja mocy pokrętłem
  Wady
  bardzo głośny
  głośność pracy
  jakość
  przegrzewa się
  serwis gwarancyjny
 3. odkurzacz naprawdę dobrze sie spisuje za taka kwotę nie można niczego lepszego znalesc bardzo ładnie ciągnie nie wiem tylko jak z dostępnością worków do tego modelu

  Opinie napisał(a) agnieszka dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki