Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Przeciwnicy

Amica VK5022

Amica VK5022

Rekomendacje

Opinie

  1. Przyłączam się do grona osób wyprowadzonych z równowagi przez jakość tego odkurzacza. Po 2 tyg. jego użytkowania moc spadła poniżej 10letniego odkurzacza. Chyba jedyna wyjście to co 2 tyg. zmieniać filtry, których i tak nie można kupić. Totalna porażka. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem tak oburzony, że nigdy więcej nie kupie produktu Amica.

    Opinie napisał(a) e...l dnia

  2. Czytam i czytam komentarze i nie dowierzam tym negatywnym. Wydaje mi się że odkurzacz z tego przedziału cenowego jest po prostu rewelacyjny. Przez ostatnie lata używałam normalnego odkurzacza a tam? Albo kupujesz worki, albo trzepiesz ten materiałowy co wiąże się jak wiemy z ogromem kurzu kiedy go opróżniamy. Tu? łatwo, szybko i po krzyku. Może Ci nie zadowoleni chcieliby by zawartość pojemnika sama się opróżniała? LUDZIE! Wszystkiemu trzeba poświęcić czas. Nawet głupim kwiatkom które podlewamy..to nie tylko siup woda do doniczki..ale i odkurzanie, przesadzanie..Było tak. Odkurzyłam pokój swoim tradycyjnym odkurzaczem.. Przyszła rodzinka(oni podarowali mi to cudo) no i powtórzyłam czynność już tym nowym. Ku niedowierzaniu.. wystarczyły dwa pociągnięcia turbo szczotką i juz widziałam śmiecie w pojemniku. A odkurzałam wcześniej naprawde solidnie. A ta moc..co inni narzekają.. Czy wy chcecie by szczotka przyssała sie do dywanu tak że nie mozna nią ruszyć? Głupota.Chyba nie o to chodzi! Przy największej mocy swobodnie możne odkurzać. Pomału szczotka sama zbiera wszystko. Mam dwa koty i uwierzcie mi...wiem co to jest umordowanie się odkurzaniem. Teraz stało się to przyjemnościa. A opróżnianie pojemnika, czyszczenie filtrów... Według mnie wszystkiemu trzeba poświęcić trochę czasu. Do tego długość kabla...juz nie przełączam sie do innego kontaktu..jest wystarczająco długi by odkurzyć całe mieszkanie średniej wielkości. Może inni by chcieli odkurzyc cały dom z jednego kontaktu..ech..Ja jestem za:)

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  3. Odkurzacz beznadziejny a serwis (przynajmniej ten w Warszawie) jeszcze gorszy. Od trzech miesięcy mam sprzęt, który nie odkurza. Po każdym pociągnięciu szczotki po dywanie traci moc. Serwis twierdzi, że wszystko jest w porządku a na wysłaną reklamację (raz pocztą-podobno nie doszło, drugi raz faksem) od dwóch miesięcy nie mam odpowiedzi. Na pewno już nie kupię żadnego produktu Amici

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus