Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Amica VK5022 czy Sebo Airbelt D4

Wynik

Zwycięzca:
Sebo Airbelt D4

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Amica VK5022

Ocena ogólna

Za: 4 powody

Sebo Airbelt D4
Sebo Airbelt D4

Cechy

Amica
Amica VK5022
czy
Sebo
Sebo Airbelt D4
WOREK NA KURZ
Model worka
Nie dotyczy
Model worka
8120ER
FUNKCJE
Funkcja dmuchawy
nie
Funkcja dmuchawy
nie
Parkowanie
Poziome i pionowe
Parkowanie
Poziome i pionowe
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA
pozostałe
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
Tak
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
Tak
Regulacja mocy
Tak
Regulacja mocy
Na uchwycie
Tak
Schowek na akcesoria
Uchwyt na rurze
Schowek na akcesoria
Tak

Przewagi

4 powody dla Sebo Airbelt D4

Sebo Airbelt D4
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 61dB czy 74dB Odkurzacz Sebo Airbelt D4 ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Amica VK5022.
MOC
Moc 1200 W czy 2100 W Odkurzacz Sebo Airbelt D4 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Amica VK5022.
pozostałe
Stopnie filtracji 3 czy 6 Odkurzacz Sebo Airbelt D4 ma więcej stopni filtracji od odkurzacza Amica VK5022.
Długość przewodu [m] 12 czy 7.25 Odkurzacz Sebo Airbelt D4 ma przewód dłuższy o 0m od odkurzacza Amica VK5022.

Opinie

100% poleca ten produkt

Amica VK5022
 1. Przyłączam się do grona osób wyprowadzonych z równowagi przez jakość tego odkurzacza. Po 2 tyg. jego użytkowania moc spadła poniżej 10letniego odkurzacza. Chyba jedyna wyjście to co 2 tyg. zmieniać filtry, których i tak nie można kupić. Totalna porażka. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem tak oburzony, że nigdy więcej nie kupie produktu Amica.

  Opinie napisał(a) e...l dnia

 2. Czytam i czytam komentarze i nie dowierzam tym negatywnym. Wydaje mi się że odkurzacz z tego przedziału cenowego jest po prostu rewelacyjny. Przez ostatnie lata używałam normalnego odkurzacza a tam? Albo kupujesz worki, albo trzepiesz ten materiałowy co wiąże się jak wiemy z ogromem kurzu kiedy go opróżniamy. Tu? łatwo, szybko i po krzyku. Może Ci nie zadowoleni chcieliby by zawartość pojemnika sama się opróżniała? LUDZIE! Wszystkiemu trzeba poświęcić czas. Nawet głupim kwiatkom które podlewamy..to nie tylko siup woda do doniczki..ale i odkurzanie, przesadzanie..Było tak. Odkurzyłam pokój swoim tradycyjnym odkurzaczem.. Przyszła rodzinka(oni podarowali mi to cudo) no i powtórzyłam czynność już tym nowym. Ku niedowierzaniu.. wystarczyły dwa pociągnięcia turbo szczotką i juz widziałam śmiecie w pojemniku. A odkurzałam wcześniej naprawde solidnie. A ta moc..co inni narzekają.. Czy wy chcecie by szczotka przyssała sie do dywanu tak że nie mozna nią ruszyć? Głupota.Chyba nie o to chodzi! Przy największej mocy swobodnie możne odkurzać. Pomału szczotka sama zbiera wszystko. Mam dwa koty i uwierzcie mi...wiem co to jest umordowanie się odkurzaniem. Teraz stało się to przyjemnościa. A opróżnianie pojemnika, czyszczenie filtrów... Według mnie wszystkiemu trzeba poświęcić trochę czasu. Do tego długość kabla...juz nie przełączam sie do innego kontaktu..jest wystarczająco długi by odkurzyć całe mieszkanie średniej wielkości. Może inni by chcieli odkurzyc cały dom z jednego kontaktu..ech..Ja jestem za:)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Odkurzacz beznadziejny a serwis (przynajmniej ten w Warszawie) jeszcze gorszy. Od trzech miesięcy mam sprzęt, który nie odkurza. Po każdym pociągnięciu szczotki po dywanie traci moc. Serwis twierdzi, że wszystko jest w porządku a na wysłaną reklamację (raz pocztą-podobno nie doszło, drugi raz faksem) od dwóch miesięcy nie mam odpowiedzi. Na pewno już nie kupię żadnego produktu Amici

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Sebo Airbelt D4
 1. Mam go od tygodnia.....To nie jest ODKURZACZ, tylko istny WYMIATACZ!!!!! Pierwszy raz od 15 lat mam wrażenie, że moje mieszkanie jest naprawdę czyste. On po prostu sunie po dywanie, wciągając wszelkie zanieczyszczenia. To mój czwarty odkurzacz i obiecałam sobie, że tym razem to musi być super sprzęt za odpowiednią cenę - i tak się stało. Polecam go wszystkim zwolennikom nieskazitelnej czystości :-).

  Opinie napisał(a) e...l dnia

 2. Różni się od serii K nie tylko wyglądem. Jest mocny, ma dłuższy kabel na oko 13m i przede wszystkim - olbrzymi worek bo aż 6 litrów. Pani sprzątająca powiedziała, że nie widziała jeszcze takiej maszyny i jest zauroczona. A to wszystko za niewielką cenę. I rozwiązała się sprawa starego odkurzacza - teraz gdy przychodzę do domu, nie jestem w stanie poznać czy było odkurzane - po zapachu, a to miało miejsce przy poprzednikach. W całym domu czuć było przerobione powietrze z drobinami kurzu. Teraz jest tylko czystość i świeże powietrze. Śmiało polecam!

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki