Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

BEKO VCO 6325 AB czy Hoover PUREPOWER TPP2321

Wynik

Zwycięzca:
BEKO VCO 6325 AB

Ocena ogólna

Za: 1 powód

BEKO VCO 6325 AB

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Hoover PUREPOWER TPP2321
BEKO VCO 6325 AB

Cechy

BEKO
BEKO VCO 6325 AB
czy
Hoover
Hoover PUREPOWER TPP2321
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla BEKO VCO 6325 AB

BEKO VCO 6325 AB
MOC
Moc 800 W czy 2300 W Odkurzacz BEKO VCO 6325 AB ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Hoover PUREPOWER TPP2321.

Opinie

100% poleca ten produkt

BEKO VCO 6325 AB
 1. Niepolecam!!!!! Po miesiącu użytkowania rura się rozpadła na części pierwsze! Bo była klejoną klejem! Jak napisałam do beco to mnie odesłali ignorująco do sklepu z częściami ! Żenujące !

  Opinie napisał(a) Ja dnia

 2. Odkurzanie tym wynalazkiem to koszmar. Piękne filmy poglądowe i zdjęcia na stronie producenta to ściema - Rura w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej, jest ciężka i (o zgrozo!) non stop wypada z uchwytu, nie można jej ustabilizować, wepchnięta na siłę nie da się wymontować dostatecznie łatwo żeby np. zamontować szczotkę do kurzu - szczotka zresztą kompletnie niefunkcjonalna. Rura nie jest zakończona plastikową nasadką, ma ostre metalowe zakończenie więc nie da się odkurzyć samą rurą bez porysowania odkurzanej powierzchni.Wąż z twardego tworzywa - nie daje się nim manewrować chociażby po podłączeniu szczotki do kurzu bezpośrednio. Odkurzanie parkietu to jedna wielka irytacja, dywanów to istny koszmar. Reklamowałam! czekam już 3 tygodnie na odpowiedź producenta dlaczego wprowadza klientów w błąd reklamując zupełnie inny odkurzacz niż jest w sprzedaży. Wygląda to tak jakby rura była od zupełnie innego modelu. Żałuję, że go kupiłam. Nie polecam a wręcz przestrzegam!

  Opinie napisał(a) Zdegustowana dnia

  Wady
  moc
 3. Siła ssania to zarówno zaleta jak i wada tego odkurzacza. Plastykowe szczotki przy dużym ssaniu utrudniają odkurzanie, trzeba pchnąć rurę drugą ręką by szczotkę ruszyć do przodu. Wybrałem ten odkurzacz z powodu uchwytu na korpusie bo mam chodnik dywanowy na schodach. I od roku już się z nim męczę. Stosowana moc ssania to najczęściej zakres niędzy 35 do 70%, szczotka od Samsunga bo ma metalowy spód i większy prześwit dzięki czemu łatwiej nią odkurzać. Rura teleskopowa nagminnie wypada z uchwutu, stale trzeba to kontrolować. Cyklon złej jakości 40% pyłu puszcza do filtra. Mam ok. 60m2 wykładzin i po każdym odkurzaniu opróżniam kubeł i czyszczę filtry, gąbkowy i wstępny Hepa na pojemniku. Mimo to po 3 odkurzaniach siła ssania spada, co 3 miesiące piorę filtry pod silnym strumieniem ciepłej wody prysznica, gąbkowy, wstępny Hepa i HEPA13 na wylocie - wszystko się zapycha. Wcześniej miałem Samsunga SC9580 i w nim filtra HEPA13 nie czyściłem przez 8 lat, cyklon był skuteczny, starczyło co 2 miesiące przeprać filtr gąbkowy i filcowy. W Beko turboszczotki niechętnie używam - strasznie hałasuje.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

  Zalety
  moc
  uchwyt na korpusie
  wyposażenie
  zasięg odkurzania
  Wady
  głośna turbo-szczotka
  jakość
  nagminnie rozłanczające się rury
  słabej jakości cyklon
  zapychające się filtry

100% poleca ten produkt

Hoover PUREPOWER TPP2321
 1. Dużo różnych końcówek, chociaż ta do mebli jest trochę mało wygodna. Kupił bym go jeszcze raz

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  długa regulowana rura
  duże koła
  chodzą bardzo płynnie
  filtr przed silnikiem
  jak na odkurzacz jest na prawdę ładny :-
  szczotka do parkietów z końskiego włosia
  Wady
  jak na swoje gabaryty ciężki. ma to znac
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki