Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

BOSCH BCH65PET czy Bosch BSGL 32510

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
BOSCH BCH65PET
Bosch BSGL 32510
Remis

Cechy

BOSCH
BOSCH BCH65PET
czy
Bosch
Bosch BSGL 32510
FILTRY
Filtr HEPA
Zmywalny filtr
Filtr HEPA
HEPA

Opinie

100% poleca ten produkt

BOSCH BCH65PET
 1. Bardzo poręczny odkurzacz , dobrze sprząta

  Opinie napisał(a) Bugajska dnia

 2. Mam go pare dni ale jak na razie super . Ma moc nie posiada kabla co jest plusem i nie potrzebuje dużo miejsca żeby go schować .

  Opinie napisał(a) Ania dnia

  Zalety
  długość kabla
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
  moc
 3. Kupiłem wczoraj i jestem po pierwszym gruntownym odkurzaniu . Dużo większa siła ssania w porównaniu z odkurzaczem przewodowym elektroluxa. Paradoksalnie ta moc jest jego wadą.Na 3 stopniu ssania nie ma szans by kobieta dała sobie radę z odkurzaniem .Odkurzacz sam z siebie jest ciężki i źle się nim manewruje dodatkowo dostaje tak dużych oporów że sam się zasapałem by go popychać po dywanie [ bardzo mocno przysysa się do powierzchni ] .Po zmniejszeniu siły ssania jest lepiej , ale na jedynce w zasadzie nic nie odkurza. Pozytywne - jest cichszy niż mój poprzedni odkurzacz, i mocny [ mam koty więc ilość sierści wyciągnięta z dywanu mnie zaskoczyła ] Wady - zbyt ciężki , źle się nim manewruje [ nie ma to nic wspólnego z wagą ] . Przy drugim i trzecim stopniu ssania tylko dla atletów . Elektro szczotka dudni na panelach [ sąsiedzi mogą mieć pretensje o hałas ] . Prz samych ścianach ma problemy z zasysaniem paprochów . Reasumując . Jak macie zwierzęta w domu to da sobie rade z kłakami w dywanach. Jednak kiepska manewrowość i duże opory pracy związane z mocą dedykują ten parasol tylko dla mężczyzn .

  Opinie napisał(a) Krzysztof Wrocław dnia

100% poleca ten produkt

Bosch BSGL 32510
 1. Po 3 miesiącach normalnego domowego używania tego odkurzacza sprawia on wrażenie, że nastąpiło jego kilkuletnie zużycie. Odkurzacz przestał sprawnie zwijać kabel!!!! Na czarnym lakierze bardzo źle wyglądają nawet drobne zarysowania, nie mówiąc o kurzu. Siła ssania jest dość dobra, ale bez rewelacji jak na moc 2500W, ale trudno wytrzymać hałas przy ustawieniu pokrętła na maksymalny poziom. W miarę używania odkurzacza hałas stał się coraz większy nawet tuż po zmianie worka (przy wypełnionym worku hałasuje jeszcze bardziej). Oprócz ryku silnika i szumu powietrza słychać okropny gwizd, niezbyt głośny ale o wysokiej, trudnej do zniesienia częstotliwości. Końcówki dostarczone z odkurzaczem nie sprawdzają się. Podstawowa szczotka ma zbyt twardy włos i bardzo źle się ją czyści. Odkurzacz bardzo szybko pogarsza siłę ssania w miarę wypełniania. Czy on rzeczywiście ma 2500W? Chyba 1000W idzie na generowanie hałasu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  długi kabel
  moc 2500w
  Wady
  duże zużycie worków
  kiepskie końcówki
  nieznośnie hałasuje
  słaba jakość wykonania
 2. Jestem bardzo zadowolona za taką niską cene naprawdę super moc., jakość bardzo dobra, Polecam bosch ,którego marka jest znana i sprawdzona.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Odkurzacz bez rewelacji. Ssanie dobre, ale na wysokich obrotach a wtedy to już bardzo głośno pracuje. Bardzo źle się prowadzi, niefajne są końcówki, szczególnie ta mała-źle wyprofilowana i nie da się nią manewrować. Poza tym odkurzacz jest dosyć ciężki i stosunkowo duży. Plusem na pewno jest długi kabel. Gdybym miała możliwość to bym go zwróciła. Moim zdaniem nie jest godny polecenia. Za tą cenę- wcale nie małą- nie polecam.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki