Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Bosch BGL4Q69 czy Bosch BSGL 32510

Wynik

Zwycięzca:
Bosch BGL4Q69

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Bosch BGL4Q69

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Bosch BSGL 32510
Bosch BGL4Q69

Cechy

Bosch
Bosch BGL4Q69
czy
Bosch
Bosch BSGL 32510
FILTRY
Filtr HEPA
Pure Air
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Bosch BGL4Q69

Bosch BGL4Q69
MOC
Moc 700 W czy 2500 W Odkurzacz Bosch BGL4Q69 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Bosch BSGL 32510.

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch BGL4Q69
 1. Super sprzęt

  Opinie napisał(a) Fanta dnia

 2. Polecam produkty marki bosch

  Opinie napisał(a) Szymek dnia

  Zalety
  długość kabla
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
  moc

100% poleca ten produkt

Bosch BSGL 32510
 1. Po 3 miesiącach normalnego domowego używania tego odkurzacza sprawia on wrażenie, że nastąpiło jego kilkuletnie zużycie. Odkurzacz przestał sprawnie zwijać kabel!!!! Na czarnym lakierze bardzo źle wyglądają nawet drobne zarysowania, nie mówiąc o kurzu. Siła ssania jest dość dobra, ale bez rewelacji jak na moc 2500W, ale trudno wytrzymać hałas przy ustawieniu pokrętła na maksymalny poziom. W miarę używania odkurzacza hałas stał się coraz większy nawet tuż po zmianie worka (przy wypełnionym worku hałasuje jeszcze bardziej). Oprócz ryku silnika i szumu powietrza słychać okropny gwizd, niezbyt głośny ale o wysokiej, trudnej do zniesienia częstotliwości. Końcówki dostarczone z odkurzaczem nie sprawdzają się. Podstawowa szczotka ma zbyt twardy włos i bardzo źle się ją czyści. Odkurzacz bardzo szybko pogarsza siłę ssania w miarę wypełniania. Czy on rzeczywiście ma 2500W? Chyba 1000W idzie na generowanie hałasu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  długi kabel
  moc 2500w
  Wady
  duże zużycie worków
  kiepskie końcówki
  nieznośnie hałasuje
  słaba jakość wykonania
 2. Jestem bardzo zadowolona za taką niską cene naprawdę super moc., jakość bardzo dobra, Polecam bosch ,którego marka jest znana i sprawdzona.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Odkurzacz bez rewelacji. Ssanie dobre, ale na wysokich obrotach a wtedy to już bardzo głośno pracuje. Bardzo źle się prowadzi, niefajne są końcówki, szczególnie ta mała-źle wyprofilowana i nie da się nią manewrować. Poza tym odkurzacz jest dosyć ciężki i stosunkowo duży. Plusem na pewno jest długi kabel. Gdybym miała możliwość to bym go zwróciła. Moim zdaniem nie jest godny polecenia. Za tą cenę- wcale nie małą- nie polecam.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki