Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Bosch BSGL 32510 czy BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500

Wynik

Zwycięzca:
BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Bosch BSGL 32510

Ocena ogólna

Za: 1 powód

BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500
BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500

Cechy

Bosch
Bosch BSGL 32510
czy
BOSCH
BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500

BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500
MOC
Moc 750 W czy 2500 W Odkurzacz BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Bosch BSGL 32510.

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch BSGL 32510
 1. Po 3 miesiącach normalnego domowego używania tego odkurzacza sprawia on wrażenie, że nastąpiło jego kilkuletnie zużycie. Odkurzacz przestał sprawnie zwijać kabel!!!! Na czarnym lakierze bardzo źle wyglądają nawet drobne zarysowania, nie mówiąc o kurzu. Siła ssania jest dość dobra, ale bez rewelacji jak na moc 2500W, ale trudno wytrzymać hałas przy ustawieniu pokrętła na maksymalny poziom. W miarę używania odkurzacza hałas stał się coraz większy nawet tuż po zmianie worka (przy wypełnionym worku hałasuje jeszcze bardziej). Oprócz ryku silnika i szumu powietrza słychać okropny gwizd, niezbyt głośny ale o wysokiej, trudnej do zniesienia częstotliwości. Końcówki dostarczone z odkurzaczem nie sprawdzają się. Podstawowa szczotka ma zbyt twardy włos i bardzo źle się ją czyści. Odkurzacz bardzo szybko pogarsza siłę ssania w miarę wypełniania. Czy on rzeczywiście ma 2500W? Chyba 1000W idzie na generowanie hałasu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  długi kabel
  moc 2500w
  Wady
  duże zużycie worków
  kiepskie końcówki
  nieznośnie hałasuje
  słaba jakość wykonania
 2. Jestem bardzo zadowolona za taką niską cene naprawdę super moc., jakość bardzo dobra, Polecam bosch ,którego marka jest znana i sprawdzona.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Odkurzacz bez rewelacji. Ssanie dobre, ale na wysokich obrotach a wtedy to już bardzo głośno pracuje. Bardzo źle się prowadzi, niefajne są końcówki, szczególnie ta mała-źle wyprofilowana i nie da się nią manewrować. Poza tym odkurzacz jest dosyć ciężki i stosunkowo duży. Plusem na pewno jest długi kabel. Gdybym miała możliwość to bym go zwróciła. Moim zdaniem nie jest godny polecenia. Za tą cenę- wcale nie małą- nie polecam.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

0% poleca ten produkt

BOSCH GL-40 ProPerformPlus BGL4A500
 1. Za wysokie ssawki - więcej niż 5 cm - nie dochodzą pod meble (w moim przypadku Ikea). Naklejka "German engineering". Tutaj nie ma mowy o "engineering". Nikt nie przemyślał tego produktu. Fakt, ssawki wykonane solidnie. Pewnie by się nie połamały jak bym na nich stanął. Jednak co z tego, jak nie spełniają swojej podstawowej roli. Nie współpracuje z wynalazkiem o nazwie "katarek". Zelmer współpracował całkiem nieźle - chociaż też niemiecki. Ten produkt natomiast, dławi się i wydaje dźwięki jak ubijarka kruszywa. Myślałem że wylot w górę będzie ok, jednak przy trzymaniu za rączkę zwiewa kurz a na schodach robi wprost tornado z kurzu. Ktoś tu tez wspomniał w komentarzach o kablu i potwierdzam, że to beznadziejny system. Nie wiem, może w Niemczech się sprawdza.

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

 2. Dramat z związkiem kabla. Wolał bym już przycisk do zwijam. Żona się denerwuje jak próbuję zwinąć kabel. Plastik słaby, wykonanie topowe. Cena do jakości na minus. Lepiej kupić tańszy bo ten szału nie robi. Porównać mogę do gamy odkurzaczy 250-350. Namówił mnie różowy, teraz wiem że nie warto.

  Opinie napisał(a) KAC dnia

  Zalety
  głośność pracy
  Wady
  długość kabla
  jakość
  jakość wykonania
  wyposażenie
 3. Odkurzacz zgrabny, zwrotny, cichy i dobrze odkurza. Najlepszy jaki miałam :)

  Opinie napisał(a) Renata dnia

  Zalety
  długość kabla
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
  moc
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki