Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC 35 Multi Floor czy Dyson DC63 Allergy

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC 35 Multi Floor
Dyson DC63 Allergy
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor
czy
Dyson
Dyson DC63 Allergy

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały

100% poleca ten produkt

Dyson DC63 Allergy
 1. Super produkt. Fakt, że nie trzeba kupować worków, przekonał nas do zakupu pierwszego Dysona już 7 lat temu. Potwierdzam, wydycha czystsze powietrze niż w otoczeniu, a siła ssania nigdy nie maleje. Trzeba zwracać uwagę czy wlot rury się nie zapchał, bo wtedy siła słabnie :), czyścic filtry tak jak w instrukcji. Mankament, mały plasticzek, który służy jako uchwyt do rury, szybko się ułamał, ale poza tym sprzęt jest wytrzymały

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  głośność pracy
  moc
  trwałość
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki