Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC 35 Multi Floor czy Dyson V11 Animal+

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC 35 Multi Floor
Dyson V11 Animal+
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor
czy
Dyson
Dyson V11 Animal+

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały

100% poleca ten produkt

Dyson V11 Animal+
 1. Zakochałam się w tym odkurzaczu, ładuje go w nocy gdy mam tańszą taryfę za energię. Sprzątam w każdym momencie kiedy jest taka potrzeba, łatwy w użyciu, bez potrzeby plątania się w kabel i mocowania z rurą łączącą ssawki z odkurzaczem. Polecam wszystkim ceniącym sobie czas i porządek.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Miałem pewne wątpliwości co do tego zakupu, bo nie jest to tani odkurzacz, ale po kilkukrotnym użyciu nie żałuję. Idealny odkurzacz do małego, zagraconego mieszkania z zamieszkującym go psem. Świetnie zbiera zarówno sierść jak i inne zanieczyszczenia. Brak blokady włącznika uważam za zaletę. Polecam.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Fantastyczny odkurzacz, polecam gorąco, mega lekki super cichy i łatwy w obsłudze .

  Opinie napisał(a) Irena dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki