Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC 35 Multi Floor czy Dyson V6+

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC 35 Multi Floor
Dyson V6+
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor
czy
Dyson
Dyson V6+

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały

100% poleca ten produkt

Dyson V6+
 1. Opinia dotyczy modelu DYSON V6 - Skusiłam się na odkurzacz dyson, tylko ze względu na to że jest lekki i bezkablowy. To najważniejsze zalety tego odkurzarza. Najczęściej używam go do odkurzania miejscowego: pyłu przy kominku, okruchy ze stołu, brudy przy koszu na śmieci czy przy krajalnicy do chleba:). Jeśli chodzi o odkurzanie całego domu - niestety - tutaj rozczarowanie (ale świadome, bo wiedziałam o tym), turbo szczotka działa około 6min. czyli jeden dywan 2x3 max. Cały odkurzacz działa około 20min. Przy 100m.kw powierzchni, które mam do posprzątania, zdecydowanie nie wystarczy (zaznaczę, że nie mam w ogóle dywanów - kafle w całym domu - czyli jeśli ktoś ma dywany, to odkurzacz wystarczy prawdopodobnie na jeszcze krócej bo dywan chyba się dłużej odkurza niż kafle?). Ładowanie aku to około 3h. Jedyne rozwiązanie do zapasowy akumulator, który kupiłam za około 250zł (zamiennik). Ma moc 2500mAh, więc może 5 min dłużej popracuje:):):) (oryginalny aku ma 2150mAh). Pojemnik z brudem faktycznie opróżniany poprzez wciśnięcie jednego przycisku, ale czasami trzeba ręką pogrzebać, jak coś utknie. Uważam, że odkurzacz jest idealny do mieszkania max 60m.kw. Mało miejsca zajmuje, cały zestaw da się powiesić na stacji dokującej, która od razu ładuje aku. I czas pracy na aku, powinien wystarczyć na 20 min aby odkurzyć taką powierzchnię w całości. Inny minus to zabójcza cena.... Moj model zwykły V6, z turbo szczotką do podłóg, i 2 końcówkami, wąska i szczoteczka, kosztował 1299zł. (model dyson V6+ posiada dodatkowo szczotkę do tapicerki - przydatna gdy ma się kudłate zwierzątka lub do auta). Kolejny minus: mój model nie działa przy podłączonym zasilaczu, czyli jak nam energii zabraknie w trakcie sprzątania, nawet podłączenie go do gniazda przez zasilacz, nie możemy dokończyć sprzątania - czekamy 3h lub dodatkowy aku. Ogólna moja ocena to 4/5. Świetny gadżet. Super rozwiązanie przy odkurzaniu miejscowym.

  Opinie napisał(a) kojubu dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki