Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC 35 Multi Floor czy Dyson V6 Absolute

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC 35 Multi Floor
Dyson V6 Absolute
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor
czy
Dyson
Dyson V6 Absolute

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały

100% poleca ten produkt

Dyson V6 Absolute
 1. Rewelacyjne dopełnienie typowych odkurzaczy. Rewelacyjny do odkurzania schodów, trudno dostępnych miejsc, samochodu itd. Jak na taka małą maszynkę - dobra moc ssania.

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

 2. Niesamowicie wygodne urządzenie. Od czasu (3 mieś.) jak mamy to urządzenie (kupione z uwagi na psa Spaniela) przestaliśmy używać tradycyjnego odkurzacza. Niestety z uwagi na pieska odkurzać musieliśmy minimum raz dziennie. Zazwyczaj dwa razy. Po pewnym czasie stało się to męczące. Problem ten rozwiązał Dyson V6. Co do czasu pracy: mam mieszkanie 60m2. Nigdy przenigdy nie brakło mi baterii. Ja zazwyczaj odkurzam na mniejszej mocy co w zupełności wystarcza odkurzając parkiety i płytki. Sierść nie ma szans. Większej mocy używam do kanapy i dywanu. Nie wiem jak trzeba odkurzać żeby bateria się rozładowała odkurzając małe mieszkanie. Opróżnianie zbiornika: niestety zawsze co nieco się wysypie. Przy dużej ilości sierści często muszę wyciągać ją palcami. Nie jest to duży problem ale też nie jest to przyjemne. Cena: szkoda że urządzenie jest takie drogie. Dyson zbiłby fortunę obniżając cenę urządzenia. Myślę że wtedy każdy by chciał i mógł je mieć. Uważam to urządzenie za trafiony zakup. Aczkolwiek kieszeń boli. Zobaczymy jak urządzenie będzie się zachowywało po roku użytkowania.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  poręczny
  Wady
  cena!!!
  opróżnianie zbiornika
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki