Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC 35 Multi Floor czy RoboJet Air AH-157

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC 35 Multi Floor
RoboJet Air AH-157
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor
czy
RoboJet
RoboJet Air AH-157

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały

100% poleca ten produkt

RoboJet Air AH-157
 1. Bardzo dobry produkt.

  Opinie napisał(a) Zbigniew dnia

  Zalety
  głośność pracy
  jakość
  moc
 2. Fajnie pracuje jak pisali poprzednicy. Ale nakładka mopująca to porażka. Ogólnie odkurzacz jest za słaby aby ją uciągnąć. Często wyczuwa że jest aż zablokowany i wtedy cofa a jak to zrobi i wjedzie w mokrą strefę to koła już całkiem tracą przyczepność. Wtedy się po prostu wyłączy i to na środku pokoju na zwykłych panelach.. Ale odkurzanie idzie mu całkiem sprawnie. szkoda że tak chaotycznie. No ale w tej cenie i tak dobrze sprząta i ta lampa UV jest ok. Tylko ten mop to kiszka.

  Opinie napisał(a) Hipokryta dnia

 3. Produkt dobrej jakości, jak i dobrej cenie. Spełniający wszelkie oczekiwania. Firma oraz obsługa godna polecenia.

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

  Zalety
  długość kabla
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
  moc
  wyposażenie
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki