Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC 35 Multi Floor czy Zelmer CERES ZVC355SM

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC 35 Multi Floor
Zelmer CERES ZVC355SM
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor
czy
Zelmer
Zelmer CERES ZVC355SM

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały

0% poleca ten produkt

Zelmer CERES ZVC355SM
 1. Po roku w odkurzaczu padł silnik (komutator wirnika). Niestety nie do kupienia sam wirnik (cały agregat ssący w jednej firmie do kupienia za ok. 185 zł + przesyłka). Bardzo nie polecam!

  Opinie napisał(a) Quasimodo dnia

  Wady
  dostępność części i serwis
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
  moc
  turboszczotka w zestawie
  wyposażenie
 2. Badziewie jakich mało nie można go nazwać odkurzaczem bo nie odkurza, miotła daje ten sam efekt. Nie polecam. P.S Szkoda że nie można dać żadnej gwiazdki.

  Opinie napisał(a) Klientka dnia

  Wady
  jakość
 3. Okropny odkurzacz. Meczylam się z nim 3 lata. Wolę klasyczne workowe. W tym co odkurzanie trzeba myć filtr, raz na kwartał wymieniac na nowy, inaczej odkurzacz traci tak moc, że okruszka nie jest w stanie ciagnac. Kupiłam workowego Electroluxa i to był szok. Dywan odkurzony w 3 minuty, a nie w 50 minut.

  Opinie napisał(a) BEA dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki