Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Dyson DC29 Origin (DC29OR) czy Dyson DC 35 Multi Floor

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Dyson DC29 Origin (DC29OR)
Dyson DC 35 Multi Floor
Remis

Cechy

Dyson
Dyson DC29 Origin (DC29OR)
czy
Dyson
Dyson DC 35 Multi Floor

Opinie

100% poleca ten produkt

Dyson DC29 Origin (DC29OR)
 1. Dla mnie super produkt dobrej marki.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Niestety cena i funkcjonalność nie idą w parze przy tym odkurzaczu. Miałem już pięć różnych modeli innych producentów i ten nie jest najlepszy. Więc co mi przeszkadza (bo może dla innych to zaleta): - krótki wąż ssący którego boczne umocowanie w odkurzaczu nie pozwoli w łatwy sposób manewrować odkurzaczem. Zapomnijcie o odkurzaniu za pomocą ssawki np. ramki wysokiego lustra od góry, albo ramek szyb w drzwiach pokojowych, niestety wąż wam na to nie pozwoli. - uchwyt do odkładania rury ssącej – całkowicie niewygodne , mizerne w konstrukcji i tak umieszczone że przy rozłożonej rurze teleskopowej zdarza się że odkurzacz się wywraca. - problematyczny układ kół jezdnych – nie wiem dlaczego ale bardzo ciężko się go ciągnie za sobą, poprzednio miałem Elektroluksa i jeździł prawie sam a tego trzeba ciągnąć jak krowę za ogon. - miało nie być żadnych filtrów (bezworkowy – bezobsługowy) to nie prawda – jest filtr ukryty pod pokrywą i trzeba go płukać, poza tym wykonanie tego filtra jest co najmniej słabe, nie wiem ile on płukań wytrzyma. Teraz jakie ma zalety: - na pewno siła ssania – faktycznie duża i regulować ją trzeba otwierając dodatkowy dopływ przy uchwycie - fajnie zrobione są połączenia rury – szczotki – węża i ten uchwyt też jest niezły - jak na bezworkowca chodzi dosyć cicho - jakość materiałów z których został wykonany sam odkurzacz też jest niezła. Niestety to koniec zalet. Reasumując za te pieniądze uważam że jest nie przemyślany (nie sprawdzony pod względem użytkowania) i nastręcza wiele problemów w porównaniu do innych tańszych odkurzaczy.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Uzywamy go w pensjonacie, zastapil wysłużonego rainbowa. Rewelacyjny, niskokosztowy, trwały, dobrze zaprojektowany, elegancki. Generowany poziom hałasu na znosnym poziomie. Od dwoch lat nas nie zawiodl, a jest mocno eksploatowany. Polecam

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  mocny
  lekki
  dobrze wykonany
  siła ssania bez zmian

100% poleca ten produkt

Dyson DC 35 Multi Floor
 1. Odkurzacz jest beznadziejny, cały ciężar znajduje się na górze odkurzacza przez co nadwyrężamy nadgarstek, krótki czas pracy i brak możliwości zablokowania guzika, kupiłam go ze względu na firmę gdyż odkurzaczom tradycyjnym dyson nie mam nic do zarzucenia lecz przy tym produkcie się zwiodłam. Jedynym plusem jest moc odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  Wady
  krótki czas działania na baterii
  niewygodny
 2. Odkurzacz bezprzewodowy, poręczny, lekki, dużo cichszy niż tradycyjne odkurzacze. Odkurzacz trzyma się jedną ręką, a silnik włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy przycisk znajdujący się w uchwycie pod palcem. Pozwala to na oszczędzanie energii, gdyż w chwili, gdy np. odsuwamy krzesła, odkurzacz nie pracuje. Wszystkie części odkurzacza są spasowane idealnie, dzięki czemu łatwo się go składa i rozkłada. Ssawka podstawowa jest płaska i zwrotna,dzięki czemu dociera w trudniej dostępne miejsca. Najważniejsze, że żaden kabel nie plącze się pod nogami, dzięki czemu odkurzacz jest bardziej zwrotny. Przy częstym odkurzaniu, po naładowaniu akumulatora wystarcza na odkurzenie całego mieszkania (ponad 70 m kw.) Świetny produkt.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Bardzo wygodny w użyciu, lekki i mały; wykonany z bardzo dobrych materiałów (np. silikonowe części zapobiegają przywieraniu kurzu)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki