Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Electrolux Equipt EEQ10 czy ZELMER Quiqo ZVC315HP

Wynik

Zwycięzca:
ZELMER Quiqo ZVC315HP

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Electrolux Equipt EEQ10

Ocena ogólna

Za: 2 powody

ZELMER Quiqo ZVC315HP
ZELMER Quiqo ZVC315HP

Cechy

Electrolux
Electrolux Equipt EEQ10
czy
ZELMER
ZELMER Quiqo ZVC315HP
FILTRY
Filtr HEPA
Zmywalny Hygiene 12
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

2 powody dla ZELMER Quiqo ZVC315HP

ZELMER Quiqo ZVC315HP
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 77dB czy 83dB Odkurzacz ZELMER Quiqo ZVC315HP ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Electrolux Equipt EEQ10.
MOC
Moc 700 W czy 1400 W Odkurzacz ZELMER Quiqo ZVC315HP ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Electrolux Equipt EEQ10.

Opinie

100% poleca ten produkt

Electrolux Equipt EEQ10
 1. Odkurzacz mały, o dużej mocy i stosunkowo tani (da się kupić nawet za 299). Dla mnie absolutnym plusem jest odkurzanie dywanów- za tą cenę bezkonkurencyjny- szczotka parkiet-dywan idealna rozmiar-wydajność wciągania. Przy zakupie szukałam odkurzacza, który wyjątkowo dobrze poodkurza dywan z dłuższym włosiem- oczywiście jest to uzyskane za pomocą dużej mocy 1400 W czyli większego poboru prądu oraz kosztem gorszej filtracji kurzu- więcej wejdzie to ciężej przefiltrować.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. jeden z lepszych odkurzaczy . mały , wygodny - dobrze ciągnie , nie jest cięzki .

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Bardzo sprytnie przemyślany, dobrze wykonany i lekki odkurzacz w atrakcyjnej cenie. Jest cichy (pod warunkiem że nie ustawimy mocy ssania na maxa, ale wtedy każdy jest głośny), posiada chytrze zrobioną końcówkę - jest składana, złożona służy za tą wąską do odkurzania w szczelinach, ale można ją rozłożyć i wtedy jest tą do dywanów itp. Waży niewiele, a wmoim przypadku to ważne bo jest wnoszony i znoszony po schodach na piętro. Jedyny mankament to oznaczenie przepełnienia worka - gdy jest blisko, to zaczyna terkotać co zwiększa hałas. Jednak za 250zł cudów nie oczekiwałem, bo wiadomo nie jest to sprzęt za 800zł, ale w swojej cenie jest bezkonkurencyjny.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  głośność pracy
  jakość
  moc
  wyposażenie

0% poleca ten produkt

ZELMER Quiqo ZVC315HP
 1. Potwierdzam niestety większość wad tego grata. Szkoda, że opinii nie przeczytałam przed zakupem. Rura rzeczywiście nie trzyma się uchwytu i po kilka razy wypada w ciągu jednego odkurzania. U mnie też wtyczka węża się rozsypała a jak się dowiedziałam nie występuje jako odrębna część tylko trzeba kupić cały wąż za... bagatela, prawie 150zł!!! Do tego cały sprzęt bardziej udaje niż faktycznie odkurza.

  Opinie napisał(a) dziunia dnia

 2. 700W to mało słabo ciągnie trzeba się napracować żeby odkurzyć dywan do podłóg może być za to jest lekki i cichy

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Byłam zadowolona dopóki nie kupiłam psa. Odkurzacz nie daje sobie rady z 120 m domem, jak odkurzę górę to już jest zapchany i żeby odkurzyć dół muszę opróżnić pojemnik, co zawsze wiąże się z jakimś bałaganem i brudnymi rękami. Poza tym notorycznie wypadająca rura, która uszkodziła mi już w wielu miejscach schody i podłogi. Na plus to długi kabel, jest cichy i lekki i to tyle z plusów. Ogólnie jestem bardzo zawiedziona, choć na początku zachwalałam.

  Opinie napisał(a) EstiEsti dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki