Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Hoover PUREPOWER TPP2321 czy Hoover TFS 5207

Wynik

Zwycięzca:
Hoover TFS 5207

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Hoover PUREPOWER TPP2321

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Hoover TFS 5207
Hoover TFS 5207

Cechy

Hoover
Hoover PUREPOWER TPP2321
czy
Hoover
Hoover TFS 5207
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Hoover TFS 5207

Hoover TFS 5207
MOC
Moc 2000 W czy 2300 W Odkurzacz Hoover TFS 5207 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Hoover PUREPOWER TPP2321.

Opinie

100% poleca ten produkt

Hoover PUREPOWER TPP2321
 1. Dużo różnych końcówek, chociaż ta do mebli jest trochę mało wygodna. Kupił bym go jeszcze raz

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  długa regulowana rura
  duże koła
  chodzą bardzo płynnie
  filtr przed silnikiem
  jak na odkurzacz jest na prawdę ładny :-
  szczotka do parkietów z końskiego włosia
  Wady
  jak na swoje gabaryty ciężki. ma to znac

100% poleca ten produkt

Hoover TFS 5207
 1. Odkurzacz ten bardzo zawiódł moje oczekiwania. Nie pochodzi on od zbyt renemowanej firmy, ale prezentował się wspaniale. Rzeczywiście jest lekki. Jego praca jednak jest bardzo głośna i niedokładna. Nie ciagnie wystarczającej ilości powietrza, ponieważ pozostają śmieci na podłodze.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Kupiłem odkurzać Hoovera, bo pomyślałem, że co jak co, ale odkurzacze Hoover powinien robić dobre, skoro odkurzanie po angielsku to hoovering :) Poza tym jestem bardzo zadowolony z pralki Hoovera, którą również posiadam. Niestety: odkurzacz jest BARDZO głośny na wysokich obrotach, ssanie jest słabe, dodatkowo coś się stało z rurą i odkurzacz w trakcie odkurzania mi "śpiewa". Po paru minutach odkurzacz jest bardzo nagrzany od silnika; wprawdzie nie parzy, ale można to porównać do czajnika elektrycznego parę minut po ugotowaniu wody. Jedna z bardziej dla mnie przyjemnych czynności porządkowych w domu stała się udręką. Co jeszcze? Przy przenoszeniu za uchwyt komora worka potrafi się otworzyć.

  Opinie napisał(a) 4...e dnia

 3. Jestem posiadaczką tego odkurzacza od miesiąca. Jak na razie spisuje się wyśmienicie. Pomimo małych gabarytów ma dużą siłę ssącą, przez co usuwa dużo sierści po moich kundelkach. Plusem jest, że w zestawie dołączono szczotkę do paneli - jest fantastyczne, nie rysuje podłogi. No i ten mały rozmiar. Zmieści się w małej szafce. Myślałam, że będzie głośny ale na szczęście nie jest.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki