Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Kärcher SE 4002 czy Zelmer Voyager Twix 01z014 ST

Wynik

Zwycięzca:
Kärcher SE 4002

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Kärcher SE 4002

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
Kärcher SE 4002

Cechy

Kärcher
Kärcher SE 4002
czy
Zelmer
Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
PODSTAWOWE INFORMACJE
Typ
Bezworkowe
Pionowe
Piorące
Typ
Tradycyjne
FILTRY
Filtr HEPA
Cartridge
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

2 powody dla Kärcher SE 4002

Kärcher SE 4002
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 73dB czy 78dB Odkurzacz Kärcher SE 4002 ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Zelmer Voyager Twix 01z014 ST.
MOC
Moc 1400 W czy 2000 W Odkurzacz Kärcher SE 4002 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer Voyager Twix 01z014 ST.

Opinie

100% poleca ten produkt

Kärcher SE 4002
 1. ok

  Opinie napisał(a) marek78 dnia

  Zalety
  długość kabla
  jakość
  jakość wykonania
 2. odkurzacz zgodny z opisem ,tylko się przewraca mimo tego ,że ma kilka kółek poza tym ok

  Opinie napisał(a) eva dnia

 3. Przyzwoitej klasy produkt z dobrym stosunkiem jakości do ceny, dosyć mocny, jak na Karchera przystało wysoka jakość wykonania i bezawaryjność

  Opinie napisał(a) BZ dnia

  Zalety
  długość kabla
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
  moc

100% poleca ten produkt

Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
 1. Ogółem bardzo dobry produkt, mimo słabego rozwiązania połączenia odkurzacza z rurami ssącymi, jak i same rury pozostawiają wiele do rzyczenia- odłączają się. Sama maszyna i rozwiązania w niej zastosowane z najwyższej półki, czego nie mogę powiedzieć o orurowaniu.

  Opinie napisał(a) Matq dnia

  Zalety
  atrakcyjny wygląd
  duża moc
  możliwość mycia filtrów/pojemnika wodą
  turboszczotka w zestawie
  Wady
  wąż odczepia się od obudowy
  wąż odczepia się od rury
 2. Przestrzegam przed kupowaniem tego odkurzacza. Użytkuję go od roku i niestety tak słabego odkurzacza jeszcze nie miałem. Nie wiem skąd są te pozytywne opnie o nim. Jestem zwykłym użytkownikiem, nie mam "fiu bździu" w głowie, natomiast to co opiszę ma się odwrotnie od tych wszystkich opinii, które tu można znaleźć. Jeżeli ktoś choć raz miał odkurzacz porządnej firmy np. Elektrolux, Bosch to tego odkurzacza nie kupujcie.. Po pierwsze 2000 W totalna bzdura. Odurzacz jest słabszy od mojego 8 letniego odkurzacza o mocy 1400 W, który przeszedł już dwa remonty mieszkań i jednego domu. Ostatnio mój syn zrobił sobie kuleczki z papieru żeby strzelać z długopisu i ten odkurzacz nie był wstanie tego wciągnąć. Rury od odkurzacza podczas odkurzania wypadają w wyniku czego uszkodzone mam podłogi i ściany. Nie wiem też czym zachwycają się wszyscy jeżeli chodzi o charakter pracy silnika odkurzacza. W tej chwili cicha praca odkurzacza bez wycia to norma i dużo odkurzaczy pracuje podobnie tylko producenci nie wypisują na opakowaniach "silence". Jest to tylko chwyt marketowy. Podsumowując nigdzy w życiu nie kupiłbym drugi raz tego odkurzacza. Niestetyzasugerowałem się dobrymi opiniami na ceneo. Jestem zwykłym użytkownikiem i jest to chyba moja pierwsza opinia o jakimkolwiek produkcie, ale nie wytrzymałem. Jakość żenująca, lepiej kupić produkty sprawdzonych firm. Może komuś ta opinia pomoże podjąć decyzję. Pozdrawiam.

  Opinie napisał(a) e...l dnia

 3. Miałem już kilka odkurzaczy ale TEN jest jak do tej pory najlepszy.Używam go bezworkowo. jest w miarę cichy, mały, nawet na 3/4 mocy dobrze wciąga, po 2-3 odkurzaniach (dom 170 m2)trzeba opróżnić pojemnik na kurz ale lepsze to niż te cholerne worki. POLECAM go w 100%

  Opinie napisał(a) pawulon30 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki