Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Philips FC6843 Triathlon czy Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips FC6843 Triathlon
Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)
Remis

Cechy

Philips
Philips FC6843 Triathlon
czy
Sebo
Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)

Opinie

Brak opinii

Philips FC6843 Triathlon

100% poleca ten produkt

Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)
  1. Jestem alergikiem i dlatego kupiłem ten odkurzacz, ponieważ oprócz 3 częściowego systemu filtracji posiada jeszcze filtr hepa. Nie wiem czy to przez niego , ale od kiedy go używam zauważyłem że czuję się dużo lepiej. Jestem zadowolony z zakupu. Dobrze odkurza, jest zwrotny i nie obija mebli. Mógłby tylko trochę mniej kosztować, ale za Made in Germany się płaci.

    Opinie napisał(a) Marek dnia

  2. Odkurzacz mam od kilku miesięcy. Uważam, że jest fantastyczny – najlepszy, z jakim "współpracowałam". Wyciągnie wszelki kurz, włosy, sierść zwierząt. Długi kabel, który pozawala mi wysprzątać całe mieszkanie bez przełączania do innego gniazdka. Posiada specjalną obudowę, która nie obija mebli. Bez problemu można dokupić worki. Wszystkim polecam, to na prawdę świetny wybór.

    Opinie napisał(a) e...l dnia

  3. Proste - najmocniejszy odkurzacz dostepny za normalne pieniądze. Jest bardzo wytrzymały i.. mocny! :-D O wszystkich bajerach możecie sobie poczytać na stronie producenta. Ja go używam do odkurzania samochodu a żona domu. I uważajcie na to, co wciągacie ;-)

    Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki