Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Philips FC6843 Triathlon czy Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)

Wynik

Zwycięzca:
Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Philips FC6843 Triathlon

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)
Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)

Cechy

Philips
Philips FC6843 Triathlon
czy
Sebo
Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)
MOC
Moc
1500 W
Moc
1500 W
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)

Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 63dB czy 79dB Odkurzacz Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE) ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Philips FC6843 Triathlon.

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips FC6843 Triathlon
 1. Kupiłam niedawno taki odkurzacz od Pana, który chyba jako jedyny w kraju zajmuje się ich bardzo kompleksową renowacją. Trochę strach, bo tych odkurzaczy już się od dawna nie produkuje, a kupiony egzemplarz ma niemal 20 lat. Nie żałuję zakupu. Odkurzacz prosty w użyciu i banalnie łatwy w czyszczeniu. Filtry tylko dwa (proszę sprawdzić w innych odkurzaczach - jest ich nawet po 5), nadal można je kupić nowe i kosztują grosze. Dla tych, którzy narzekają, że ciężki, że skomplikowany itp. LUDZIE! - żaden odkurzacz piorący nie jest lekki ani tak prosty w użyciu jak zwykły. I tyle. Jeśli komuś przeszkadza obsługa odkurzacza piorącego, niech nie kupuje, lub niech szybko sprzeda. Philips Triathlon polecam. Zamówiłam opcję z całkowicie nowym oryginalnym silnikiem i patrząc na komentarze użytkowników myślę, że nie będę musiała już kupować następnego do prania.

  Opinie napisał(a) jbc dnia

 2. O czym Wy mówicie mój ma już 18 lat jeden z pierwszych modeli dalej działa bez zarzutu wymieniam tylko worki i filtry i jak będę miała kupić odkurzacz to kupię następny taki sam

  Opinie napisał(a) katsz202 dnia

 3. odkurzacz mam od 2000r : ) nigdy się nie zepsuł, używany w ciężkich warunkach, tzn głównie na dworze, trzymany w zimnej piwnicy, przepracował naprawdę bardzo dużo godzin... nie zniszczalny sprzęt

  Opinie napisał(a) pablo dnia

100% poleca ten produkt

Sebo airbelt K3 Vulcano (9684SE)
 1. Jestem alergikiem i dlatego kupiłem ten odkurzacz, ponieważ oprócz 3 częściowego systemu filtracji posiada jeszcze filtr hepa. Nie wiem czy to przez niego , ale od kiedy go używam zauważyłem że czuję się dużo lepiej. Jestem zadowolony z zakupu. Dobrze odkurza, jest zwrotny i nie obija mebli. Mógłby tylko trochę mniej kosztować, ale za Made in Germany się płaci.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

 2. Odkurzacz mam od kilku miesięcy. Uważam, że jest fantastyczny – najlepszy, z jakim "współpracowałam". Wyciągnie wszelki kurz, włosy, sierść zwierząt. Długi kabel, który pozawala mi wysprzątać całe mieszkanie bez przełączania do innego gniazdka. Posiada specjalną obudowę, która nie obija mebli. Bez problemu można dokupić worki. Wszystkim polecam, to na prawdę świetny wybór.

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  - wygodny - lekki - ma filtry
 3. Proste - najmocniejszy odkurzacz dostepny za normalne pieniądze. Jest bardzo wytrzymały i.. mocny! :-D O wszystkich bajerach możecie sobie poczytać na stronie producenta. Ja go używam do odkurzania samochodu a żona domu. I uważajcie na to, co wciągacie ;-)

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  łatwość użycia
  energooszczędność
  lekkość
  długość przewodu zasilania
  odpowiednia moc
  cichy
  wydajny
  cena
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki