Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Philips FC9170/01 Performer czy Zelmer ZVC305ST Odyssey

Wynik

Zwycięzca:
Philips FC9170/01 Performer

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Philips FC9170/01 Performer

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Zelmer ZVC305ST Odyssey
Philips FC9170/01 Performer

Cechy

Philips
Philips FC9170/01 Performer
czy
Zelmer
Zelmer ZVC305ST Odyssey
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność
78dB
Głośność
78dB
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
EPA

Przewagi

1 powód dla Philips FC9170/01 Performer

Philips FC9170/01 Performer
MOC
Moc 2200 W czy 890 W Odkurzacz Philips FC9170/01 Performer ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer ZVC305ST Odyssey .

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips FC9170/01 Performer
 1. Posiadamy 3 sztuki odkurzaczy philips FC9170 w rodzinie, więc 3-krotnie potwierdzam opinie zadowolonych osób ;-) Sprzęt REWELACJA!!! Ogromna siła ssania, na minimalnych obrotach można odkurzać nocą ;-) Szczotka triactive powinna zostać opatentowana! SUPER sprawa. Należę do osób odkurzających po 3,4,5 x dziennie ze względu na to iż posiadam 2 psiaki w domu. Okurzacz więc stoi praktycznie non stop w przedpokoju i używany jest dosyć intensywnie kilka razy dziennie!!! Spisuje się mega! Nie miałam nigdy lepszego sprzętu-a "uśmierciłam" już wiele marnej jakości odkurzaczy (z wyżej półki cenowej!). Philips sprawdza się świetnie i żałuję bardzo,że na rynek weszły teraz sprzęty o mocy 650-750 wat MASAKRA jakaś :-((( Nawet nie chce myśleć co będzie jak kiedyś, (oby po 15 latach dopiero!!!) padnie mój Philips FC9170 i będę zmuszona kupić coś "nowego". Nie zamieniłabym tego odkurzacza w tym momencie na żaden inny, a moja mama i ciocia również nie! 3 x na wielkie TAK dla Philipsa za wypuszczenie na rynek tak wspaniałego odkurzacza!!!! -cichy -miękki start silnika -bardzo długi i bardzo dobry kabel (płaski) przez co się nie skręca po kilku latach! -szczotka triactive CUDO!!! -lekki (w porównianiu z tymi "cudami" innych firm ,które miałam wcześniej) -bardzo dobrze się prowadzi po podłodze,zwrotny -rura (wbrew temu co niektórzy piszą) jest ŚWIETNA!!!, nigdy mi nie pękła, mimo iż odkurzam 5x dziennie!!! Poprzednie odkurzacze właśnie miały ten minus,że nawet 3 x w trakcie gwarancji wymieniałam pękniętą rurę!!! -ogólna ocena 6+! POLECAM, chociaż już na obecną chwilę dostanie/zakup tego modelu 2200 wat graniczy z cudem :-(( Wielka szkoda!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Posiadamy 3 sztuki odkurzaczy philips FC9170 w rodzinie, więc 3-krotnie potwierdzam opinie zadowolonych osób ;-) Sprzęt REWELACJA!!! Ogromna siła ssania, na minimalnych obrotach można odkurzać nocą ;-) Szczotka triactive powinna zostać opatentowana! SUPER sprawa. Należę do osób odkurzających po 3,4,5 x dziennie ze względu na to iż posiadam 2 psiaki w domu. Okurzacz więc stoi praktycznie non stop w przedpokoju i używany jest dosyć intensywnie kilka razy dziennie!!! Spisuje się mega! Nie miałam nigdy lepszego sprzętu-a "uśmierciłam" już wiele marnej jakości odkurzaczy (z wyżej półki cenowej!). Philips sprawdza się świetnie i żałuję bardzo,że na rynek weszły teraz sprzęty o mocy 650-750 wat MASAKRA jakaś :-((( Nawet nie chce myśleć co będzie jak kiedyś, (oby po 15 latach dopiero!!!) padnie mój Philips FC9170 i będę zmuszona kupić coś "nowego". Nie zamieniłabym tego odkurzacza w tym momencie na żaden inny, a moja mama i ciocia również nie! 3 x na wielkie TAK dla Philipsa za wypuszczenie na rynek tak wspaniałego odkurzacza!!!! -cichy -miękki start silnika -bardzo długi i bardzo dobry kabel (płaski) przez co się nie skręca po kilku latach! -szczotka triactive CUDO!!! -lekki (w porównianiu z tymi "cudami" innych firm ,które miałam wcześniej) -bardzo dobrze się prowadzi po podłodze,zwrotny -rura (wbrew temu co niektórzy piszą) jest ŚWIETNA!!!, nigdy mi nie pękła, mimo iż odkurzam 5x dziennie!!! Poprzednie odkurzacze właśnie miały ten minus,że nawet 3 x w trakcie gwarancji wymieniałam pękniętą rurę!!! -ogólna ocena 6+! POLECAM, chociaż już na obecną chwilę dostanie/zakup tego modelu 2200 wat graniczy z cudem :-(( Wielka szkoda!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  cichy
  długosc kabla
  duża moc
  duża moc ssania
 3. Niestety ja muszę napisać, że się rozczarowałam produktem, choć do tej pory wszystkie Państwa produkty , które mam (żelazko, odkurzacz ręczny, czajnik, toster, itp.) były bardzo fajne. Po pierwsze najbardzie denerwująca jest rura w tym odkurzaczu, a dokładnie mówić kolanko, które na nej jest, jest wygięte pod zbyt dużym kątem i sprawia problemy, a nawet umiemożliwia w dotarciu do zakamarkó, do których inne odkurzacze, również Państwa firmy docierają. Drugą sprawą która jest bardzo denerwująca jest nieprawidłowo napisana instrukcja. Odkurzacz jest , zgodnie z instrukcją, wyposażony w zmywalny filtr powietrza, który należy co jakiś czas przemywać wodą i już dokładnie nie pamiętam po jakim czasie (ale czas podany jest w instrukcji) można go założyć i zacząć używanie odkurzacza. Po umyciu filtra suszyłam go 48 godzin na podgrzewanej podłodze i po założeniu filtr i włączeniu filtr uległ uszkodzeniu. W sklepie powiedziano mi, że te filtry jednak są jednorazowe. Proszę zatem dokładnie analizować treści umieszczane w instrukcjach, ponieważ niepotrzebnie zniszczyłam filtr i naraziłam się na duże koszty jego wymiany. Cena worków też nie przemawia na plus tego odkurzac.za. Odkurzacz jest też stosunkowo ciężki Podsumowując, po roku użytkowania odkurzacza jestem przekonana, że gdybym dostała go do przetestowania nigdy bym go nie kupiła...

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Zelmer ZVC305ST Odyssey
 1. Gdy ta czynność nastać ma, Odwlekana wręcz co dnia, Co odkurzaniem zowie się, Mamy z głowy cały dzień. Gdy ta czynność już nastanie, Czynność zwana odkurzaniem, W dłoń bierzemy rurę jego, Odkurzacza wspaniałego. Takim wstępem chcę obwieścić, Co się w głowie wręcz nie mieści, Że choć odkurzaczy dużo, mrowie, Co wyróżnia ten od innych, W kilku zdaniach wnet opowiem. 1.Siła jego ssąca – imponująca, 2. Najwyższa klasa filtra EPA E11, reemisja kurzu A - najlepsza dla alergików, od dzisiaj koniec kataru, apsik-ów. 3. Klasa energetyczna A, A-trakcyjna bez dwóch zdań. 4.Do tego wytrzymały i elastyczny wąż, elektroniczna regulacja mocy 5. Jego wielkość - kompaktowa, w prawie każdy zakamarek da się go schować. 6. Różne końcówki – do dywanów, parkietów itp.

  Opinie napisał(a) paweł dnia

  Zalety
  głośność pracy
  jakość
  moc
 2. Odkurzacz siadł po gwarancji! Kupiłem go przez internet, lecz bardzo tego żałuję, ponieważ jak bym go dokładnie obejrzał w sklepie to zrezygnowałbym z kupna. Ten zelmer ma bardzo niewygodną rączkę (nie przyjemnie się nim odkurza), rura teleskopowa szybko się rozsypała, potem szczotka i wąż, a na końcu spalił się silnik! Nie polecam!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Wady
  cichy
  długi przewód
  pojemny worek
  jakość szczotki
  rury teleskopowej
  węża
  wygląd
 3. Kupując ten odkurzacz sugerowałem się między innymi opiniami z tej platformy i nie zawiodłem się. Odkurzacz jest w miarę cichy , lekki , Bardzo prosty sposób wymiany jednorazowych worków na śmieci. Długa i bardzo wygodna w trzymaniu w czasie pracy rura , co przy moim wzroście dość istotne. Fajny schowek na drobne akcesoria z wyposażenia , zawsze pod ręką. Bardzo dobre wyposażenie w różne szczotki , chociaż mnie osobiście brakuje małej turbo-szczotki , potrzebna przy zwierzątkach. Drugi niewielki minus a w zasadzie minusik to filtr wylotowy. Mógłby być lepszy. Ten zatrzymuje wg. producenta 95% pyłków i alergenów a są już takie które dochodzą do 99,5% . Ogólnie odkurzacz wart swojej ceny i polecenia. Gdybym miał kupować jeszcze raz, jak najbardziej tak.

  Opinie napisał(a) "tatusik" dnia

  Zalety
  bardzo wygodny uchwyt rury
  dobre wyposażenie standartowe
  duża pojemność worka na śmieci
  lekki
  małe zużycie prądu
  schowek na dołączone akcesoria
  tanie w zakupie worki jednorazowe
  w miarę cichy
  Wady
  brak małej turboszczotki w standarcie
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki