Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Philips FC9176 czy Philips FC9194/01

Wynik

Zwycięzca:
Philips FC9176

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Philips FC9176

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Philips FC9194/01
Philips FC9176

Cechy

Philips
Philips FC9176
czy
Philips
Philips FC9194/01
MOC
Moc
2200 W
Moc
2200 W
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Philips FC9176

Philips FC9176
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 78dB czy 79dB Odkurzacz Philips FC9176 ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Philips FC9194/01.

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips FC9176
 1. Ten model odkurzacza posiadam od jakiegoś czasu. jestem z niego bardzo zadowolona. Jako, że mam w domu beagla odkurzam właściwie co chwilę, a odkurzacz świetnie radzi sobie z wszechobecną sierścią. Bardzo dobrze sprawdza się regulacja siły ssania dzięki czemu mogę uniknąć wciągnięcia firanek.Rozwiązanie z regulacją w rączce znacznie ułatwia korzystanie.Odkurzacz z całą pewnością spełnia moje oczekiwania-jestem zadowolona i z ręką na sercu polecę go każdemu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  moc
  moc ssania
  trwałość
 2. Odkurzacz jest rewelacyjny, siła ssania bardzo duża, zbiera wszystkie okruszki i ze wszystkich rodzajów podłogi, dywanów, wykładziny. Sterowanie na rączce niezastąpione. Poza tym ładnie się prezentuje.

  Opinie napisał(a) malgoha dnia

  Zalety
  efektowny
  końcówki do wyboru
  mocna siła ssania
  odkurzacz rewelacyjny
  sprzęt naprawdę na poziomie
 3. Odkurzacz bardzo ładny i wykonany z dobrych materiałów. Widać, że projektant dołożył starań w przemyśleniu konstrukcji. Duże koła ułatwiają pokonywanie przeszkód, a obrotowe mocowanie węża ułatwia sprzątanie. Dużym plusem jest długi kabel, gdzie przy średnim mieszkaniu odkurzam całe mieszkanie. Dodatkowym udogodnieniem jest elektroniczny pilot, który zastępuje standardową regulację powietrza za pomocą którego możemy w szybki sposób zmniejszyć moc ssania lub wyciszyć odkurzacz. Nie wiem tylko dlaczego nie ma również dodatkowej manualnej regulacji powietrza za pomocą suwaka rączce (ale to taki mankament na siłę :-)). Jak na taką moc odkurzacza, jego głośność jest na prawdę mała. Nie jest to ultra cichy odkurzacz, ale spokojnie plasuje się w dolnych granicach głośności. Po zmniejszeniu mocy z 500W na 350W, czyli o 3 stopnie mocy na skali sterownika (jest to poziom mocy odpowiadająca cichym odkurzaczom), to różnica jest już praktycznie niewielka. Więcej hałasuje powoduje samo powietrze przepływające przez wąż. Porównywałem w sklepie wszystkie rodzaje odkurzaczy i jeśli ktoś nie jest bibliotekarzem, to różnicy w hałasie nie będzie widział. Dodatkowym atutem o którym mało osób myśli przy zakupie odkurzacza, to cena worków. Ten model ma popularne worki, które są w miarę tanie i jest również dużo jeszcze tańszych zamienników. Jest również zmywalny filtr HEPA, który czyści się pod kranem co 6mc i raz na 2 lata wymienia (cena 30-35zł), a możliwość czyszczenia co 6mc poprawia znacznie efektywność.

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

  Zalety
  łatwość wymiany i ceny filtrów
  moc ssania
  szczotka triactive
  wygląd i wykonanie
  zasięg pracy (kabel)
  Wady
  za gruba rączka po założeniu uchwytu

100% poleca ten produkt

Philips FC9194/01
 1. Odkurzasz ma długi kabel, cicho chodzi, dobrze odkurza. Polecam

  Opinie napisał(a) rr dnia

 2. Bardzo dobra. Szczególnie gdy ma się zwierzę w domu. Doskonale zbiera sierść psa.

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Nie miałem szansy zapoznać się z produktem ponieważ sklep nie dostarczył towaru.

  Opinie napisał(a) Czesiek dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki