Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Samsung SC21F50VA czy Samsung VC24AVNJGGT

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung SC21F50VA
Samsung VC24AVNJGGT
Remis

Cechy

Samsung
Samsung SC21F50VA
czy
Samsung
Samsung VC24AVNJGGT

Opinie

0% poleca ten produkt

Samsung SC21F50VA
 1. uwaga, odkurzacz ten jest wyjątkowym śmieciem. Uchwyt na rurę znajdujący się z tyłu na kratce osłonowej filtra to beznadziejny pomysł. Kratka się wyłamuje. Odkurzacz bardzo szybko się nagrzewa, przez co niektóre elementy zmieniły kształt. Uchwyt do przenoszenia połączony z filtrem, więc przy przenoszeniu się rozszczelnia, podwija uszczelkę pojemnika filtra i trzeba ją póżniej wciskać na swoje miejsce śrubokrętem. Samsung dał ciała po całej linii, samsung to nie jakość, teraz samsung to ilość. Nigdy więcej odkurzacza tej firmy. Jeżeli ktoś poleca ten odkurzacz, to znaczy że albo nie miał z nim doczynienia, albo dopiero co kupił i podoba mu się siła ssania.

  Opinie napisał(a) patrykoss8857 dnia

  Zalety
  brak worka
  długość kabla
  moc
  wyposażenie
  Wady
  głośność pracy
  jakość
  jakość wykonania
 2. Świetny i bardzo mocny odkurzacz wart swojej ceny. Bez problemu czyści dywany po tym jak nasz owczarek Collie się na nich wylegiwał. Opróżnienie pojemnika trwa parę chwil, nie trzeba kombinować z workami. Raz na kilka odkurzań wystarczy umyć dokładnie pojemnik na kurz i filtr. Jedyne mankamenty jakie do tej pory zauważyłem to: - brak końcówek do odkurzacza, pewnie można dokupić gdzieś. - kabel zwija się dość topornie, może kwestia egzemplarza, a mnie nie chce się bujać z gwarancją o taką pierdołą.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  brak worka
  duża pojemność
  moc
  na niskich obrotach bardzo cichy
  Wady
  brak końcówek
  zwijanie kabla

100% poleca ten produkt

Samsung VC24AVNJGGT
 1. polecam ten odkurzacz, bardzo cicha praca, duża moc ssania, 50% mocy wystarczy do odkurzenia mieszkania, energooszczędny, dobry dla alergików, posiada filtr Hepa,

  Opinie napisał(a) Marian dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki