Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Samsung SC4530 czy SAMSUNG SC 7970

Wynik

Zwycięzca:
Samsung SC4530

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Samsung SC4530

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

SAMSUNG SC 7970
Samsung SC4530

Cechy

Samsung
Samsung SC4530
czy
SAMSUNG
SAMSUNG SC 7970
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność
80dB
Głośność
80dB

Przewagi

1 powód dla Samsung SC4530

Samsung SC4530
MOC
Moc 1600 W czy 2000 W Odkurzacz Samsung SC4530 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem SAMSUNG SC 7970.

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung SC4530
 1. Produkt godny polecenia

  Opinie napisał(a) gregus196 dnia

 2. Posiadam odkurzacz od 2 tygodni, odkurzałem kilka razy i jestem zadowolony. Dobra siła ssania i lekkość pozwalają na ściąganie pajęczyn i owadów z trudno dostępnych miejsc. Dzięki bezworkowemu rozwiązaniu łatwo zobaczyć jak dużo kurzu się zbiera. Odkurzacz jest dość głośny, ale dźwięk silnika nie ma uciążliwych częstotliwości. Na minus brak teleskopowej rury (zamiast tego druga identyczna rura do przedłużenia).

  Opinie napisał(a) ozz dnia

  Zalety
  bardzo duża siła ssania
  długi przewód zasilający
  lekki
  małe rozmiary
  Wady
  brak teleskopowej rury
  czyszczenie gąbki filtra jest uciążliwe.
  dość głośny
 3. Sprawuje się Całkiem dobrze jak narazie :)

  Opinie napisał(a) *****.nowysacz-wesele.pl dnia

100% poleca ten produkt

SAMSUNG SC 7970
 1. Bardzo dobry, tylko zamiennik filtra dodany w zestawie był dziurawy. Filtr cyklonu dość mocno się brudzi, ale dzięki temu jest duża oszczędność na forkach, takie trochę połączenie odkurzacza workowego z bezworkowym.

  Opinie napisał(a) MASTER dnia

  Zalety
  filtr cyklonu
  mobilność
  moc
  oszczędność worków
  Wady
  czyszczenie filtru cyklonu
 2. Po ponad 10 latach eksploatacji Samsunga VC7716 przyszła kolej na odświeżenie odkurzacza. Ze względu na łatwość i wygodę eksploatacji, wielkość i wagę, w polu zainteresowania pozostały odkurzacze workowe. Te obecne modele na 2013 rok są strasznie napakowane elektroniką, z jakimś zupełnie niepotrzebnym sterowaniem w uchwycie rury i dość biednym wyposażeniem. Znalazłem jednak Samsunga SC 7970 w pełni spełniającego moje wymagania. Moc pobierana 2000W, moc na szczotce 440W, sterowanie na korpusie odkurzacza, rura teleskopowa i pojemnik w obudowie na podstawowe akcesoria w postaci końcówki szczelinowej, do tapicerki i małej z włosiem. Najważniejszy jednak to "twister" znajdujący się w standardowym wyposażeniu. Ten element zbiera większość zanieczyszczeń do swego wnętrza i jego opróżnianie i ponowne założenie trwa zaledwie chwilkę. Dzięki "twisterowi" wymiana worka w komorze głównej jest naprawdę sporadyczna. Pojemność worka VP-90 na kurz to aż 4l. Dostępność do komory i obydwu filtrów (mikro - wlotowego i HEPA - wylotowago) może być przykładem do naśladowania. Po przeglądzie kilku Zelmerów z ich "koszykami", widok Samsunga przywraca wiarę w normalność. Na koniec tej subiektywnej przecież opinii, wspomnę tylko o wrażeniach żony po pierwszym odkurzaniu. "Jest fajny, podoba mi się, a tego Hoovera odstaw na strych".

  Opinie napisał(a) dorjan dnia

  Zalety
  atrakcyjny cenowo
  cichy
  ładny
  łatwy w obsłudze i eksploatacji
  mocny
  sterowanie na panelu odkurzacza
  świetnie wyposażony
  Wady
  brak oznaczeń katalogowych materiałów ek
  słabiutka instrukcja bez danych technicz
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki