Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Samsung SR8875 czy Samsung VC24AVNJGGT

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung SR8875
Samsung VC24AVNJGGT
Remis

Cechy

Samsung
Samsung SR8875
czy
Samsung
Samsung VC24AVNJGGT

Opinie

0% poleca ten produkt

Samsung SR8875
 1. Sprząta jako tako, nie zauważyłam żeby to robił jakoś szczególnie inteligentnie. Do ogólnego ogarniania się nadaje, ale i tak robimy generalne porządki na weekend. Głośny, ale puszczamy go jak wychodzimy, więc nie jest to problem. Zaznaczam, że mamy bardzo mało mebli, a te które są, umożliwiają wjechanie pod nie (meble są albo do samej ziemi, albo mają min. 15cm prześwitu. Robot się zepsuł już 2 razy - 1 nie ładował się, i serwis wymienił w ramach gwarancji. Samo zgłoszenie juz było problem, bo zgłoszenie rejestruje się przez internet i serwis ma oddzwonić w ciągu kilku dni (5 labo 7, nie pamiętam) - naturalnie nikt nie oddzownił, a złgoszenie sie anulowało... No ale wyszukałam w internecie, że samsung chwali sie, że Naviboty są objęte specjalną gwarancja i naprawiane są w ciągu 2 dni, tylko trzeba zadzwonic na specjalny numer. Tak zrobilismy i udało sie zgłosic reklamację. Ale jak zadzwoniliśmy do serwisu po tygodniu o do momentu kiedy go otrzymali, to okazało sie że nawet sie jeszcze za niego nie zabrali. Niestety po pierwszym uruchomieniu robota po powrocie z serwisu, wracając do domu zastałam go piszczącego na środku pokoju. Okazało sie, że przycisk on/off (taki archaiczny plastikowy przełącznik, wciśnięty z 2 cm wewnątrz obudowy. Serwis odmówił przyjęcia na gwarancję, bo to uszkodzenie mechaniczne :/ pracownik serwisu powiedział, że możemy złożyć reklamację dot. odmowy reklamacji przez stronę internetowa, która nie działa - nie działała wtedy, ani następnego dnia, ani tydzień później. Niestety nie ma procedury na reklamację reklamacji reklamacji... Skończyło się na naprawie na własny koszt. Oczywiście usłyszeliśmy w serwisie, że mnóstwo takich naprawiają, bo to bardzo częsta awaria... No i warto dodać, że tylko jeden serwis w kraju naprawia naviboty, bo samsung nikomu innemu nie sprzedaje części, co naturalnie powoduje, że ceny napraw są absurdalne.

  Opinie napisał(a) natalia dnia

  Wady
  jakość
 2. Jestem zadowolona, nie muszę schylać się aby zgarnąć kurz pod łóżkiem, nie wdycham kurzu jak z normalnego odkurzacza. On sobie biega i odkurza a ja robię inną pracę. POLECAM panią domu.

  Opinie napisał(a) Marianna dnia

100% poleca ten produkt

Samsung VC24AVNJGGT
 1. polecam ten odkurzacz, bardzo cicha praca, duża moc ssania, 50% mocy wystarczy do odkurzenia mieszkania, energooszczędny, dobry dla alergików, posiada filtr Hepa,

  Opinie napisał(a) Marian dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki