Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Samsung VC15QSNMARD czy Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Samsung VC15QSNMARD

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
Remis

Cechy

Samsung
Samsung VC15QSNMARD
czy
Zelmer
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Samsung VC15QSNMARD

Samsung VC15QSNMARD
MOC
Moc 1500 W czy 2200 W Odkurzacz Samsung VC15QSNMARD ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT.

1 powód dla Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 74dB czy 83dB Odkurzacz Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Samsung VC15QSNMARD.

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung VC15QSNMARD
 1. poręczny, mały, duża moc, dobrze odkurza, trochę głośny. ogólnie dobry, polecam

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  jakość
  moc
  Wady
  głośność pracy
 2. Jest to kolejny mój odkurzacz bezworkowy i tym razem również nie zawiodłem się na Samsungu. Mały, poręczny odkurzacz, o odpowiedniej mocy, łatwo się go czyści (należy pamiętać o każdorazowym czyszczeniu filtrów tuż po opróżnieniu śmieci). Brakuje mi co prawda regulacji mocy w pokrętle, ale nie jest to jakiś duży minus. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego odkurzacza i polecam tym wszystkim, co nie chcą się męczyć z workami ;)

  Opinie napisał(a) Sebastian dnia

  Zalety
  bezworkowy
  dodatkowe akcesoria
  łatwość czyszczenia
  przystępna cena
  teleskopowa rura
  wielkość
  Wady
  brak regulacji mocy
 3. Jestem zadowolona -

  Opinie napisał(a) Urszula dnia

100% poleca ten produkt

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
 1. To mój trzeci domowy odkurzacz. Wykonany bardzo solidnie, wszystko działa tak jak oczekujemy po wysokiej jakości produkcie. Odkurzam z cyklonem i kiedy zobaczyłem, co ten wynalazek wyłapał po poprzednim odkurzaczu (electroluxie ultra silencer - jeden wielki badziew - wytrzymał niecałe 1,5 roku i posypały się jakieś gówniane łożyska w silniku - naprawa to wymiana całego silnika za kilkaset złotych: wyrzuciłem złoma) to się zdziwiłem - pojemnik był zapełniony do połowy po mieszkaniu 60 m2, odkurzanym kilka dni przed zakupem zelmera, mimo że wydawało się, że jest czysto. Pracuje bardzo cicho, na 1 prawie niesłyszalny, na 3 cichszy od electroluxa na połowie mocy. Polecam nastawionym na jakośc i 4 lata spokoju.

  Opinie napisał(a) 4...e dnia

 2. Odkurzacz zakupiliśmy niecały miesiąc temu i teraz mogę powiedzieć,że odkurzanie nie musi być zmorą. Ciągnie dobrze, wręcz trzeba pilnować mocy ssania. Jedyne do czego mogę się doczepić to ciężko chodząca klapka od pojemnika w którym są dodatkowe końcówki oraz tego, że trzeba się troszkę napracować korzystając z turboszczotki posiadając dywan z tłoczonymi elementami, w które chowają się okruszki

  Opinie napisał(a) 5...c dnia

 3. No odkurzacz jak rakieta :) Odrywa mi wykładzinę na najwyższej mocy. Silna bestyja. No i kabel długaśny - wszędzie dostaje. Do tego możliwość odkurzania bez worka gdy się zapełni - nie ma pośpiechu z kupnem nowych. Generalnie wypas. No i 4 lata gwarancji - solidny sprzęt.

  Opinie napisał(a) c...8 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki