Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Przeciwnicy

Sebo Airbelt D4

Sebo Airbelt D4

Rekomendacje

Opinie

  1. Mam go od tygodnia.....To nie jest ODKURZACZ, tylko istny WYMIATACZ!!!!! Pierwszy raz od 15 lat mam wrażenie, że moje mieszkanie jest naprawdę czyste. On po prostu sunie po dywanie, wciągając wszelkie zanieczyszczenia. To mój czwarty odkurzacz i obiecałam sobie, że tym razem to musi być super sprzęt za odpowiednią cenę - i tak się stało. Polecam go wszystkim zwolennikom nieskazitelnej czystości :-).

    Opinie napisał(a) e...l dnia

  2. Różni się od serii K nie tylko wyglądem. Jest mocny, ma dłuższy kabel na oko 13m i przede wszystkim - olbrzymi worek bo aż 6 litrów. Pani sprzątająca powiedziała, że nie widziała jeszcze takiej maszyny i jest zauroczona. A to wszystko za niewielką cenę. I rozwiązała się sprawa starego odkurzacza - teraz gdy przychodzę do domu, nie jestem w stanie poznać czy było odkurzane - po zapachu, a to miało miejsce przy poprzednikach. W całym domu czuć było przerobione powietrze z drobinami kurzu. Teraz jest tylko czystość i świeże powietrze. Śmiało polecam!

    Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia


comments powered by Disqus