Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Przeciwnicy

Vax 7151SS

Vax 7151SS

Rekomendacje

Opinie

 1. Fajny odkurzacz, gabarytowo nie zabiera dużo miejsca, łatwy w obsłudze, super czyści zabrudzone powierzchnie nawet stare zaschnięte plamy. Może jest i głośny ale to jest jego moc, nie jest to natomiast aż tak uciążliwe. Już po próbnym użyciu jestem bardzo zadowolona a co będzie dalej...Kabel zasilający jest długi więc nie trzeba zmieniać gniazdek, delikatnie jeździ sobie po podłodze, ciężki nie jest. Super, POLECAM

  Opinie napisał(a) Dana dnia

 2. Odkurzacz super. Czyści tapicerkę nawet bez chemikaliów. Podłoga kafelki doczyszczone bez zbytniego szorowania (fugi tylko nie doczyszcza). Instrukcja bardzo uboga ale obsluga bardzo intuicyjna. Ogólnie odkurzacz super. Jedynie maly pojemnik na wodę. Za jednym razem umyłam tylko kuchnie 12m2. Serdecznie polecam ten odkurzacz.

  Opinie napisał(a) Magdalena dnia

  Zalety
  jakość
  moc
  Wady
  głośność pracy
 3. Ja się pytam, dlaczego tych odkurzaczy nie ma na pułkach w sklepach, tylko jakieś badziewne zelmery? Odkurzacz wspaniały (oczywiście VAX), polecam!

  Opinie napisał(a) Ombre dnia

  Zalety
  bogate wyposażenie
  długość przewodu zasilania
  długość węża
  funkcjonalność

comments powered by Disqus