Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Vax 7151SS czy Zelmer Aquawelt 919.5 SK

Wynik

Zwycięzca:
Vax 7151SS

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Vax 7151SS

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Aquawelt 919.5 SK
Vax 7151SS

Cechy

Vax
Vax 7151SS
czy
Zelmer
Zelmer Aquawelt 919.5 SK
TECHNICZNE
Oddzielny pojemnik na brudną wodę
Tak
Oddzielny pojemnik na brudną wodę
Nie
PODSTAWOWE INFORMACJE
Typ
Piorące
Typ
Piorące
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

3 powody dla Vax 7151SS

Vax 7151SS
TECHNICZNE
Pojemność zbiornika na wodę [l] 4 czy 5 Odkurzacz Vax 7151SS ma pojemność zbiornika na wodę o 0l większą niż odkurzacz 0.
Pojemność worka [l] 10 czy 2.5 Odkurzacz Vax 7151SS ma pojemność worka o 0l większą niż odkurzacz 0.
MOC
Moc 1500 W czy 1600 W Odkurzacz Vax 7151SS ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer Aquawelt 919.5 SK.

1 powód dla Zelmer Aquawelt 919.5 SK

Zelmer Aquawelt 919.5 SK
TECHNICZNE
Pojemność zbiornika na brudną wodę [l] Nie dotyczy czy 8 Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.5 SK ma pojemność zbiornika na brudną wodę o 0l większą niż odkurzacz 0.

Opinie

100% poleca ten produkt

Vax 7151SS
 1. Fajny odkurzacz, gabarytowo nie zabiera dużo miejsca, łatwy w obsłudze, super czyści zabrudzone powierzchnie nawet stare zaschnięte plamy. Może jest i głośny ale to jest jego moc, nie jest to natomiast aż tak uciążliwe. Już po próbnym użyciu jestem bardzo zadowolona a co będzie dalej...Kabel zasilający jest długi więc nie trzeba zmieniać gniazdek, delikatnie jeździ sobie po podłodze, ciężki nie jest. Super, POLECAM

  Opinie napisał(a) Dana dnia

 2. Odkurzacz super. Czyści tapicerkę nawet bez chemikaliów. Podłoga kafelki doczyszczone bez zbytniego szorowania (fugi tylko nie doczyszcza). Instrukcja bardzo uboga ale obsluga bardzo intuicyjna. Ogólnie odkurzacz super. Jedynie maly pojemnik na wodę. Za jednym razem umyłam tylko kuchnie 12m2. Serdecznie polecam ten odkurzacz.

  Opinie napisał(a) Magdalena dnia

  Zalety
  jakość
  moc
  Wady
  głośność pracy
 3. Ja się pytam, dlaczego tych odkurzaczy nie ma na pułkach w sklepach, tylko jakieś badziewne zelmery? Odkurzacz wspaniały (oczywiście VAX), polecam!

  Opinie napisał(a) Ombre dnia

  Zalety
  bogate wyposażenie
  długość przewodu zasilania
  długość węża
  funkcjonalność

100% poleca ten produkt

Zelmer Aquawelt 919.5 SK
 1. Odkurzacz naprawdę przyzwoity, świetnie odkurza, bardzo dobrze wyprał kanapę. Plusem jest też załączone wyposażenie (końcówki), naprawdę pozwala to ogarnąć wiele w mieszkaniu. W porównaniu z poprzednim sprzętem (też Zelmer) to inny wymiar odkurzania :)

  Opinie napisał(a) Aloyz dnia

  Zalety
  funkcjonalność
  moc
  wyposażenie
 2. Cwaniaki podają pojemność zbiornika na wodę 5 l co jest błędne. Czy wlewa się do pełna. ??? Ilośc wody jest celowo pominięta - w innych modelach jest to 0.6 l - ile brudu to przyjmie ??? Mało !! Cały Zelmer poszedłdo chin i zszedł na psy.

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

 3. Produkt kupiłem w 2009r. Za miesiąc kończy się gwarancja. Raz był naprawiany w ramach bezpłatnego serwisu - na skutek prania dostała się woda do silnika. Tłumaczono niedostatecznym użyciem środka antypieniącego (uzyłem tego, który był załączony w opakowaniu). Głośność pracy niestety przeraża psa w domu i nie pozwala na sprzątania przy niemowlęciu. Jednakże sprzęt sprawował się bez zarzutu przez 4 lata, słuzył do sprzątania parkietów, prania dywanów, prania samochodu. Na wielki plus zaliczam 4 letni serwis oraz jakość serwisu.

  Opinie napisał(a) jkjarek78 dnia

  Zalety
  funkcja prania
  moc
  siła ciągu
  trwałość
  Wady
  głośność pracy
  zaklejanie się wężyka od detergentu
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki