Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Zelmer Aquawelt 919.0 ST czy Zelmer Voyager Twix 01z014 ST

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Aquawelt 919.0 ST

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
Remis

Cechy

Zelmer
Zelmer Aquawelt 919.0 ST
czy
Zelmer
Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Zelmer Aquawelt 919.0 ST

Zelmer Aquawelt 919.0 ST
MOC
Moc 1600 W czy 2000 W Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 ST ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer Voyager Twix 01z014 ST.

1 powód dla Zelmer Voyager Twix 01z014 ST

Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 78dB czy 80dB Odkurzacz Zelmer Voyager Twix 01z014 ST ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Zelmer Aquawelt 919.0 ST.

Opinie

100% poleca ten produkt

Zelmer Aquawelt 919.0 ST
 1. Ssie jak Sasha Grey!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Produkt wart polecenia. Dobrze filtruje powietrze. Na filtrze HEPA po kilku odkurzaniach nie widać zabrudzeń. Bogate wyposażenie w różnego rodzaju szczotki i ssawki. Łatwo się manewruje mimo sporych rozmiarów. Trochę głośno pracuje przy załączonej pełnej mocy. Jest trochę zabawy z czyszczeniem pojemnika po odkurzaniu, ale przynajmniej cały brud i kurz ląduje w wodzie, a nie wylatuje na zewnątrz.

  Opinie napisał(a) Rafał B. dnia

 3. Żona zadowolona

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Zelmer Voyager Twix 01z014 ST
 1. Ogółem bardzo dobry produkt, mimo słabego rozwiązania połączenia odkurzacza z rurami ssącymi, jak i same rury pozostawiają wiele do rzyczenia- odłączają się. Sama maszyna i rozwiązania w niej zastosowane z najwyższej półki, czego nie mogę powiedzieć o orurowaniu.

  Opinie napisał(a) Matq dnia

  Zalety
  atrakcyjny wygląd
  duża moc
  możliwość mycia filtrów/pojemnika wodą
  turboszczotka w zestawie
  Wady
  wąż odczepia się od obudowy
  wąż odczepia się od rury
 2. Przestrzegam przed kupowaniem tego odkurzacza. Użytkuję go od roku i niestety tak słabego odkurzacza jeszcze nie miałem. Nie wiem skąd są te pozytywne opnie o nim. Jestem zwykłym użytkownikiem, nie mam "fiu bździu" w głowie, natomiast to co opiszę ma się odwrotnie od tych wszystkich opinii, które tu można znaleźć. Jeżeli ktoś choć raz miał odkurzacz porządnej firmy np. Elektrolux, Bosch to tego odkurzacza nie kupujcie.. Po pierwsze 2000 W totalna bzdura. Odurzacz jest słabszy od mojego 8 letniego odkurzacza o mocy 1400 W, który przeszedł już dwa remonty mieszkań i jednego domu. Ostatnio mój syn zrobił sobie kuleczki z papieru żeby strzelać z długopisu i ten odkurzacz nie był wstanie tego wciągnąć. Rury od odkurzacza podczas odkurzania wypadają w wyniku czego uszkodzone mam podłogi i ściany. Nie wiem też czym zachwycają się wszyscy jeżeli chodzi o charakter pracy silnika odkurzacza. W tej chwili cicha praca odkurzacza bez wycia to norma i dużo odkurzaczy pracuje podobnie tylko producenci nie wypisują na opakowaniach "silence". Jest to tylko chwyt marketowy. Podsumowując nigdzy w życiu nie kupiłbym drugi raz tego odkurzacza. Niestetyzasugerowałem się dobrymi opiniami na ceneo. Jestem zwykłym użytkownikiem i jest to chyba moja pierwsza opinia o jakimkolwiek produkcie, ale nie wytrzymałem. Jakość żenująca, lepiej kupić produkty sprawdzonych firm. Może komuś ta opinia pomoże podjąć decyzję. Pozdrawiam.

  Opinie napisał(a) 1...4 dnia

 3. Miałem już kilka odkurzaczy ale TEN jest jak do tej pory najlepszy.Używam go bezworkowo. jest w miarę cichy, mały, nawet na 3/4 mocy dobrze wciąga, po 2-3 odkurzaniach (dom 170 m2)trzeba opróżnić pojemnik na kurz ale lepsze to niż te cholerne worki. POLECAM go w 100%

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki