Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Zelmer Ceres ZVC355HT czy Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Wynik

Zwycięzca:
Zelmer Ceres ZVC355HT

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Ceres ZVC355HT

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
Zelmer Ceres ZVC355HT

Cechy

Zelmer
Zelmer Ceres ZVC355HT
czy
Zelmer
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Zelmer Ceres ZVC355HT

Zelmer Ceres ZVC355HT
MOC
Moc 800 W czy 2200 W Odkurzacz Zelmer Ceres ZVC355HT ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT.

Opinie

0% poleca ten produkt

Zelmer Ceres ZVC355HT
 1. Wygląd super i nic poza tym. Słaba siła ciągu wiecznie zapychajce się elementy filtra plastikowego + filtr HEPA nastawiony na kurz i brud = kompletna porażka. Zdecydowanie odradzam zakup bo mój to był strzałem w stopę o ile nie w kolano.

  Opinie napisał(a) Wojtek dnia

  Wady
  głośność pracy
 2. Miotla jest bardziej skuteczna. Tak słabego odkurzacza nie używałam nigdy dotąd. Jeśli cenicie sobie dokładność odkurzania to omijajcie ten model szerokim łukiem. Dałabym go w prezencie wrogowi, żeby nabawił się nerwicy.

  Opinie napisał(a) Ilona dnia

 3. Nie polecam. Masakra. Bardzo szybko zatyka się pojemnik na kurz. Filtr trzeba czyścić co kilka chwil jeśli nie to nie ma mocy. Katastrofa. Nie kupujcie.

  Opinie napisał(a) Chuda dnia

  Wady
  cichy
  długi kabel
  długość kabla
  głośność pracy
  jakość
  mały
  moc
  wyposażenie

100% poleca ten produkt

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
 1. To mój trzeci domowy odkurzacz. Wykonany bardzo solidnie, wszystko działa tak jak oczekujemy po wysokiej jakości produkcie. Odkurzam z cyklonem i kiedy zobaczyłem, co ten wynalazek wyłapał po poprzednim odkurzaczu (electroluxie ultra silencer - jeden wielki badziew - wytrzymał niecałe 1,5 roku i posypały się jakieś gówniane łożyska w silniku - naprawa to wymiana całego silnika za kilkaset złotych: wyrzuciłem złoma) to się zdziwiłem - pojemnik był zapełniony do połowy po mieszkaniu 60 m2, odkurzanym kilka dni przed zakupem zelmera, mimo że wydawało się, że jest czysto. Pracuje bardzo cicho, na 1 prawie niesłyszalny, na 3 cichszy od electroluxa na połowie mocy. Polecam nastawionym na jakośc i 4 lata spokoju.

  Opinie napisał(a) 4...e dnia

 2. Odkurzacz zakupiliśmy niecały miesiąc temu i teraz mogę powiedzieć,że odkurzanie nie musi być zmorą. Ciągnie dobrze, wręcz trzeba pilnować mocy ssania. Jedyne do czego mogę się doczepić to ciężko chodząca klapka od pojemnika w którym są dodatkowe końcówki oraz tego, że trzeba się troszkę napracować korzystając z turboszczotki posiadając dywan z tłoczonymi elementami, w które chowają się okruszki

  Opinie napisał(a) 5...c dnia

 3. No odkurzacz jak rakieta :) Odrywa mi wykładzinę na najwyższej mocy. Silna bestyja. No i kabel długaśny - wszędzie dostaje. Do tego możliwość odkurzania bez worka gdy się zapełni - nie ma pośpiechu z kupnem nowych. Generalnie wypas. No i 4 lata gwarancji - solidny sprzęt.

  Opinie napisał(a) c...8 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki