Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

ZELMER QUIQO ZVC315HP

ZELMER QUIQO ZVC315HP

od 42,61 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Nowoczesny, niewielki odkurzacz bezworkowy, którego specjalna konstrukcja pozwala na wygodne i szybkie czyszczenie pojemnika. Posiada doskonały filtr HEPA H13 o najwyższej skuteczności filtracji powietrza, zaś specjalna szczotka parkietowa z naturalnym włosiem doskonale poradzi sobie z odkurzaniem podłóg narażonych na zarysowania.

Szczotka z naturalnym włosiem – bezpieczna dla delikatnych podłóg
Zaawansowany system filtracji powietrza z filtrem HEPA H13 zatrzymujący 99,95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.
Bezworkowy - oszczędzasz na zakupie worków
Łatwe opróżnianie pojemnika
Zmywalny filtr HEPA - łatwe czyszczenie w bieżącej wodzie
Kompaktowe rozmiary i niska waga
Miękkie koła - bezpieczne dla podłóg
Duży zasięg - 9 metrów

Przeciwnicy

ZELMER Quiqo ZVC315HP

ZELMER Quiqo ZVC315HP

Rekomendacje

Opinie

  1. Potwierdzam niestety większość wad tego grata. Szkoda, że opinii nie przeczytałam przed zakupem. Rura rzeczywiście nie trzyma się uchwytu i po kilka razy wypada w ciągu jednego odkurzania. U mnie też wtyczka węża się rozsypała a jak się dowiedziałam nie występuje jako odrębna część tylko trzeba kupić cały wąż za... bagatela, prawie 150zł!!! Do tego cały sprzęt bardziej udaje niż faktycznie odkurza.

    Opinie napisał(a) dziunia dnia

  2. 700W to mało słabo ciągnie trzeba się napracować żeby odkurzyć dywan do podłóg może być za to jest lekki i cichy

    Opinie napisał(a) Basia dnia

  3. Byłam zadowolona dopóki nie kupiłam psa. Odkurzacz nie daje sobie rady z 120 m domem, jak odkurzę górę to już jest zapchany i żeby odkurzyć dół muszę opróżnić pojemnik, co zawsze wiąże się z jakimś bałaganem i brudnymi rękami. Poza tym notorycznie wypadająca rura, która uszkodziła mi już w wielu miejscach schody i podłogi. Na plus to długi kabel, jest cichy i lekki i to tyle z plusów. Ogólnie jestem bardzo zawiedziona, choć na początku zachwalałam.

    Opinie napisał(a) EstiEsti dnia


comments powered by Disqus