Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

ZELMER Quiqo ZVC315HP czy Zelmer VC1260 Puris

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
ZELMER Quiqo ZVC315HP
Zelmer VC1260 Puris
Remis

Cechy

ZELMER
ZELMER Quiqo ZVC315HP
czy
Zelmer
Zelmer VC1260 Puris

Opinie

0% poleca ten produkt

ZELMER Quiqo ZVC315HP
  1. Potwierdzam niestety większość wad tego grata. Szkoda, że opinii nie przeczytałam przed zakupem. Rura rzeczywiście nie trzyma się uchwytu i po kilka razy wypada w ciągu jednego odkurzania. U mnie też wtyczka węża się rozsypała a jak się dowiedziałam nie występuje jako odrębna część tylko trzeba kupić cały wąż za... bagatela, prawie 150zł!!! Do tego cały sprzęt bardziej udaje niż faktycznie odkurza.

    Opinie napisał(a) dziunia dnia

  2. 700W to mało słabo ciągnie trzeba się napracować żeby odkurzyć dywan do podłóg może być za to jest lekki i cichy

    Opinie napisał(a) Basia dnia

  3. Byłam zadowolona dopóki nie kupiłam psa. Odkurzacz nie daje sobie rady z 120 m domem, jak odkurzę górę to już jest zapchany i żeby odkurzyć dół muszę opróżnić pojemnik, co zawsze wiąże się z jakimś bałaganem i brudnymi rękami. Poza tym notorycznie wypadająca rura, która uszkodziła mi już w wielu miejscach schody i podłogi. Na plus to długi kabel, jest cichy i lekki i to tyle z plusów. Ogólnie jestem bardzo zawiedziona, choć na początku zachwalałam.

    Opinie napisał(a) EstiEsti dnia

Brak opinii

Zelmer VC1260 Puris
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki