Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

ZELMER Quiqo ZVC315HP czy Zelmer VC7920.0 ST

Wynik

Zwycięzca:
ZELMER Quiqo ZVC315HP

Ocena ogólna

Za: 1 powód

ZELMER Quiqo ZVC315HP

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Zelmer VC7920.0 ST
ZELMER Quiqo ZVC315HP

Cechy

ZELMER
ZELMER Quiqo ZVC315HP
czy
Zelmer
Zelmer VC7920.0 ST
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla ZELMER Quiqo ZVC315HP

ZELMER Quiqo ZVC315HP
MOC
Moc 700 W czy 1700 W Odkurzacz ZELMER Quiqo ZVC315HP ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer VC7920.0 ST.

Opinie

0% poleca ten produkt

ZELMER Quiqo ZVC315HP
 1. Potwierdzam niestety większość wad tego grata. Szkoda, że opinii nie przeczytałam przed zakupem. Rura rzeczywiście nie trzyma się uchwytu i po kilka razy wypada w ciągu jednego odkurzania. U mnie też wtyczka węża się rozsypała a jak się dowiedziałam nie występuje jako odrębna część tylko trzeba kupić cały wąż za... bagatela, prawie 150zł!!! Do tego cały sprzęt bardziej udaje niż faktycznie odkurza.

  Opinie napisał(a) dziunia dnia

 2. 700W to mało słabo ciągnie trzeba się napracować żeby odkurzyć dywan do podłóg może być za to jest lekki i cichy

  Opinie napisał(a) Basia dnia

 3. Byłam zadowolona dopóki nie kupiłam psa. Odkurzacz nie daje sobie rady z 120 m domem, jak odkurzę górę to już jest zapchany i żeby odkurzyć dół muszę opróżnić pojemnik, co zawsze wiąże się z jakimś bałaganem i brudnymi rękami. Poza tym notorycznie wypadająca rura, która uszkodziła mi już w wielu miejscach schody i podłogi. Na plus to długi kabel, jest cichy i lekki i to tyle z plusów. Ogólnie jestem bardzo zawiedziona, choć na początku zachwalałam.

  Opinie napisał(a) EstiEsti dnia

100% poleca ten produkt

Zelmer VC7920.0 ST
 1. Witam,zakupiłem ten odkurzacz w grudniu 2015r.i do dzisiaj żałuję że to zrobiłem.Jako odkurzacz ma moc i odkurza dobrze tylko jest problem z wyrzucaniem filtra,samoczynnie wyrzuca podczas okurzania całą kratkę która podtrzymuje filtr,zastanawiałem się czy to nie wina zabrudzonego filtra ale tak ma od nowości a firma nie daje chyba zabrudzonych filtrów,napiszcie proszę czy ktoś z użytkowników tak ma.Żałuję że od razu nie interweniowałem ale tak mnie wkurzył że nie używam go często a jak już to zaklejam taśmą kratkę ale i tak potrafi wydmuchać.Najgorsze jest to że przez tego dziada mam do wymiany panele bo podczas prania wydmuchał wodę na podłogę i zanim się zorientowałem to spuchły panele.Dziwię sie że jest tyle pozytywnych opinii,a może to ja trafiłem na felerny.

  Opinie napisał(a) Leslaw dnia

 2. Silnik tragedia, odkurzacz wyprał dwa razy dwa fotele przednie w samochodzie, 2 odkurzania. Silnik wydaje dziwne dźwięki. Przewód do podawania płynu bardzo się pląta. Bardzo niewygodna rączka. Powiedzmy że te 2 prania dały 200zł oszczędności, nie ma szans żeby sprzęt dotrwał do zwrotu 800zł. Nie kupujcie, na prawdę nie warto. Do odkurzania za ciężki, jeśli macie dzieci to trzeba im założyć słuchawki bo szkoda ich słuchu. Bardzo o niego dbam, co równe 3 minuty prania robię mu minute przerwy, sprawdzam zbiornik, filtry niestety wada silnika opisywana w komentarzach jest prawdziwa, nie wynika ze złego wykorzystania. Myślałem że ktoś zamiast włożyć zbiornik na wodę założył worek, dlatego woda mu leci do silnika. Lepiej wynająć firmę która wypierze cały dom za 500zł i samochód, za pozostałe 300zł kupcie mały, poręczny, cichy odkurzacz. Mam ponad 30 letnią maszynkę do mięsa zelmera, ostatnio dokupiłem akcesoria i działa. Odkurzacz nie przetrwa nawet okresu gwarancji. Oby tylko serwis nie pisał wymówek. Trzeba będzie brać rzeczoznawcę i się sądzić

  Opinie napisał(a) pawel dnia

  Zalety
  długość kabla
  moc
  wyposażenie
 3. kupiłem ten odkurzacz rok temu, przeczytałem chyba wszystkie opinie przed zakupem, zwracając przede wszystkim uwagę na te negatywne. Uważać trzeba na poziom wody w filtrze aby nie nalać więcej ni z zaznaczony poziom. Stosujac srodek pioracy nie mozna przesadzic z jego iloscią gdyz wowczas zasysany z brudem nadmiernie sie pieni i mozna wciagnac pianę do silnika. To zostawia podobno ślady przy ewentualnej wymianie łożyska, a to dyskwalifikuje warunki gwarancji. Przy praniu nie mozna zbyt mocno dociskać do podłoża gdyz rozsuwanie rury moze ulec zniszczeniu, zatrzaski kulowe wewnatrz sa plasykowe. Rozpylające końcówki sa z miękkiego plastyku i jeśli słabiej rozpylają nie można w nich grzebać igła gdyż stumien juz nigdy nie będzie dobry, najlepiej czyścic szczoteczka do zębów tylko z zewnątrz. Stosując powyższe daje nam większa szanse ze odkurzacz długo nam posłuży. Co do jakości prania i czyszczenia REWELACJA, każde wylewanie wody z zawartością zassanego brudu daje satysfakcje z zakupu, prałem już dywany i wykładziny 3 razy (pies w domu) tapicerki w dwóch samochodach, wiec chyba juz zarobiła na siebie, za najnowszą wersję 1700W z turboszczotka Zelmer Aquawelt ZVC762ST zapłaciłem za niego 580zł po otrzymanym upuście, bez upustu miał kosztować 609zł. POLECAM

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki