Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT czy Zelmer VC1006.0HT

Wynik

Zwycięzca:
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Zelmer VC1006.0HT
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Cechy

Zelmer
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
czy
Zelmer
Zelmer VC1006.0HT
FILTRY
Filtr HEPA
HEPA
Filtr HEPA
HEPA

Przewagi

1 powód dla Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
MOC
Moc 2200 W czy 2400 W Odkurzacz Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer VC1006.0HT.

Opinie

100% poleca ten produkt

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
 1. To mój trzeci domowy odkurzacz. Wykonany bardzo solidnie, wszystko działa tak jak oczekujemy po wysokiej jakości produkcie. Odkurzam z cyklonem i kiedy zobaczyłem, co ten wynalazek wyłapał po poprzednim odkurzaczu (electroluxie ultra silencer - jeden wielki badziew - wytrzymał niecałe 1,5 roku i posypały się jakieś gówniane łożyska w silniku - naprawa to wymiana całego silnika za kilkaset złotych: wyrzuciłem złoma) to się zdziwiłem - pojemnik był zapełniony do połowy po mieszkaniu 60 m2, odkurzanym kilka dni przed zakupem zelmera, mimo że wydawało się, że jest czysto. Pracuje bardzo cicho, na 1 prawie niesłyszalny, na 3 cichszy od electroluxa na połowie mocy. Polecam nastawionym na jakośc i 4 lata spokoju.

  Opinie napisał(a) 4...e dnia

 2. Odkurzacz zakupiliśmy niecały miesiąc temu i teraz mogę powiedzieć,że odkurzanie nie musi być zmorą. Ciągnie dobrze, wręcz trzeba pilnować mocy ssania. Jedyne do czego mogę się doczepić to ciężko chodząca klapka od pojemnika w którym są dodatkowe końcówki oraz tego, że trzeba się troszkę napracować korzystając z turboszczotki posiadając dywan z tłoczonymi elementami, w które chowają się okruszki

  Opinie napisał(a) 5...c dnia

 3. No odkurzacz jak rakieta :) Odrywa mi wykładzinę na najwyższej mocy. Silna bestyja. No i kabel długaśny - wszędzie dostaje. Do tego możliwość odkurzania bez worka gdy się zapełni - nie ma pośpiechu z kupnem nowych. Generalnie wypas. No i 4 lata gwarancji - solidny sprzęt.

  Opinie napisał(a) c...8 dnia

100% poleca ten produkt

Zelmer VC1006.0HT
 1. Odkurzacz użytkuję od pół roku. Do jego plusów zaliczam: - ładny wygląd - dużą moc wystarczającą do pracy ze wszystkimi rodzajami szczotek - dobre gatunkowo materiały głównych elementów jak obudowa czy rury Niestety, odkurzacz posiada także minusy: - suwak regulacji mocy ssania przesuwa się przy każdym niezamierzonym, najlżejszym dotknięciu (np. rurą), co powoduje konieczność częstego korygowania ustawienia podczas pracy, może to być w efekcie irytujące. - długość przewodu 6 m jak na wyższy model odkurzacza to za mało. - turboszczotkę z zestawu zastąpiłem lepszą turboszczotką firmy SWIRL (dostępna w marketach AGD).

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Wygląda świetnie, moc powala ale regulacja siły ssania padła po pierwszym dniu podobnie jak funkcja wyłączania odkurzacza przy parkowaniu rury w obudowie odkurzacza.

  Opinie napisał(a) Beata dnia

  Zalety
  piękny wygląd
 3. Najlepszy odkurzacz jaki miałem a miałem dużo... mam pieska ale zelmer to jest to o co chodzi w odkurzaczach cichy mocny ładny...

  Opinie napisał(a) robert dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki