Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT czy ZELMER VC2700.0ST Clarris+

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
ZELMER VC2700.0ST Clarris+
Remis

Cechy

Zelmer
Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
czy
ZELMER
ZELMER VC2700.0ST Clarris+

Opinie

100% poleca ten produkt

Zelmer Solaris Twix 5500.0 HT
 1. To mój trzeci domowy odkurzacz. Wykonany bardzo solidnie, wszystko działa tak jak oczekujemy po wysokiej jakości produkcie. Odkurzam z cyklonem i kiedy zobaczyłem, co ten wynalazek wyłapał po poprzednim odkurzaczu (electroluxie ultra silencer - jeden wielki badziew - wytrzymał niecałe 1,5 roku i posypały się jakieś gówniane łożyska w silniku - naprawa to wymiana całego silnika za kilkaset złotych: wyrzuciłem złoma) to się zdziwiłem - pojemnik był zapełniony do połowy po mieszkaniu 60 m2, odkurzanym kilka dni przed zakupem zelmera, mimo że wydawało się, że jest czysto. Pracuje bardzo cicho, na 1 prawie niesłyszalny, na 3 cichszy od electroluxa na połowie mocy. Polecam nastawionym na jakośc i 4 lata spokoju.

  Opinie napisał(a) 4...e dnia

 2. Odkurzacz zakupiliśmy niecały miesiąc temu i teraz mogę powiedzieć,że odkurzanie nie musi być zmorą. Ciągnie dobrze, wręcz trzeba pilnować mocy ssania. Jedyne do czego mogę się doczepić to ciężko chodząca klapka od pojemnika w którym są dodatkowe końcówki oraz tego, że trzeba się troszkę napracować korzystając z turboszczotki posiadając dywan z tłoczonymi elementami, w które chowają się okruszki

  Opinie napisał(a) 5...c dnia

 3. No odkurzacz jak rakieta :) Odrywa mi wykładzinę na najwyższej mocy. Silna bestyja. No i kabel długaśny - wszędzie dostaje. Do tego możliwość odkurzania bez worka gdy się zapełni - nie ma pośpiechu z kupnem nowych. Generalnie wypas. No i 4 lata gwarancji - solidny sprzęt.

  Opinie napisał(a) c...8 dnia

100% poleca ten produkt

ZELMER VC2700.0ST Clarris+
 1. Wszystko ok.,polecam

  Opinie napisał(a) Andrzej dnia

 2. Odkurzacz w porządku w umiarkowanej cenie. Polecam.

  Opinie napisał(a) Barbara dnia

 3. jestem zadowolona odkurzacz jest funkcjonalny ma duza moc,bardzo dobry zestaw szczotek

  Opinie napisał(a) anna dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki