Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

ZELMER VOYAGER TWIX 01Z014 SK

ZELMER VOYAGER TWIX 01Z014 SK

od 36,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Odkurzacz o mocy 1900 W, z systemem podwójnej filtracji HEPA, elektroniczną regulacją mocy oraz 2 trybami pracy: cyklonowym lub workowym.

Przeciwnicy

Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Rekomendacje

Opinie

 1. to już kolejny odkurzacz zelmer w mojej rodzinie. jak do tej pory z tego jestem najbardziej zadowolona. pracuje cicho nawet na najwyższych obrotach. łatwość w opróżnianiu pojemnika i zmienienia jego na worek.

  Opinie napisał(a) pi dnia

  Zalety
  cichy
  lekki
  łatwy w obsłudze
 2. Przestrzegam przed zakupem tego niby Zelmera. Zelmer to tylko obudowa i osprzęt. Silnik to typowa chińszczyzna, kompletnie nierozbieralny, brak części zamienny, koszt zakupu nowego to około 150 zł. I co znowu rok używania i kolejne 150 zł?? Never .... Nie kupujcie odkurzaczy Zelmera mające w oznaczeniu po nazwie zamiast numeru jakieś literki ****z****. Wszystkie mają chińskie silniki ...

  Opinie napisał(a) Operant dnia

 3. Odkrzacz jest idealny do wszelkiego rodzaju powierzchni. Sprawdza się zarówno na wykładzinie, panelach i posadzce. A w dodatku jest cichy i łatwy w eksploatacji. Największym atutem jest filtr, który szybko i łatwo można wyczyścić.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia


comments powered by Disqus