Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK czy Zelmer Wodnik Quattro 616.6

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Zelmer Wodnik Quattro 616.6
Remis

Cechy

Zelmer
Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK
czy
Zelmer
Zelmer Wodnik Quattro 616.6

Przewagi

1 powód dla Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 78dB czy 80dB Odkurzacz Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK ma poziom głośności o 0dB mniejszy od odkurzacza Zelmer Wodnik Quattro 616.6.

1 powód dla Zelmer Wodnik Quattro 616.6

Zelmer Wodnik Quattro 616.6
MOC
Moc 1500 W czy 1900 W Odkurzacz Zelmer Wodnik Quattro 616.6 ma moc większą o 0W w porównaniu z odkurzaczem Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK.

Opinie

100% poleca ten produkt

Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK
 1. to już kolejny odkurzacz zelmer w mojej rodzinie. jak do tej pory z tego jestem najbardziej zadowolona. pracuje cicho nawet na najwyższych obrotach. łatwość w opróżnianiu pojemnika i zmienienia jego na worek.

  Opinie napisał(a) pi dnia

  Zalety
  cichy
  lekki
  łatwy w obsłudze
 2. Przestrzegam przed zakupem tego niby Zelmera. Zelmer to tylko obudowa i osprzęt. Silnik to typowa chińszczyzna, kompletnie nierozbieralny, brak części zamienny, koszt zakupu nowego to około 150 zł. I co znowu rok używania i kolejne 150 zł?? Never .... Nie kupujcie odkurzaczy Zelmera mające w oznaczeniu po nazwie zamiast numeru jakieś literki ****z****. Wszystkie mają chińskie silniki ...

  Opinie napisał(a) Operant dnia

 3. Odkrzacz jest idealny do wszelkiego rodzaju powierzchni. Sprawdza się zarówno na wykładzinie, panelach i posadzce. A w dodatku jest cichy i łatwy w eksploatacji. Największym atutem jest filtr, który szybko i łatwo można wyczyścić.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

0% poleca ten produkt

Zelmer Wodnik Quattro 616.6
 1. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego odkurzacza.Spełnił moje oczekiwania,bo sprząta bardzo dokładnie,świetnie pierze dywany i kanapy,super myje podłogi nawet panele.Jest trochę ciężki ale tylko wtedy,kiedy w pojemnikach jest woda ,mógłby trochę ciszej pracować ale i do tego można się przyzwyczaić.Jeśli chodzi o czyszczenie parą to prawdziwa rewelacja.Myłam nim również okna i też sprawdził się na 100%.Ogólnie to świetny sprzęt,wart swojej ceny jak również wart polecenia.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

 2. Ten odkurzacz to prawdziwy kombajn czyszczący. Bardzo duża moc odkurzania, możliwe różne sposoby odkurzania. Wydajne pranie dywanów. Funkcja zmywania parą bardzo przydatna, choć wytwornica pary mogła być trochę bardziej wydajna. Brak zwijanego kabla i trochę skomplikowane przygotowanie go do konkretnego sposobu czyszczenia. Bogate dodatkowe wyposażenie - akcesoria i wiele rodzajów szczotek i końcówek, do wszystkich rodzajów powierzchni

  Opinie napisał(a) Waski_BG dnia

 3. Niestety odkurzacz nie spełnił moich oczekiwań. Mam go od ok.3 lat. Wg mnie słabo pierze, uważam też, że się zacina w trakcie prania nie wspominając już o myciu parą. Faktycznie instrukcja jest okropna, trzeba ją studiować parę razy, żeby odpalić pranie lub mycie parą. Używam go obecnie do odkurzania tradycyjnego, czasami z filtrem wodnym. Niestety jest ciężki- jak większość odkurzaczy piorących. Chyba lepiej było dołożyć i kupić lepszy model innej firmy. Nie próbowałam go jeszcze do czyszczenia kafelek. Ogólnie polecam osobom chcącym odświeżać dywany a nie prać.

  Opinie napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki