Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

ZELMER WODNIK QUATTRO 616.6

ZELMER WODNIK QUATTRO 616.6

od 1519,04 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Odkurzacz piorący o mocy 1500 W, o pojemności zbiornika na wodę 6 l, z mikrofiltrem, filtrem wlotowym, wodnym, funkcją mycia okien, funkcją mycia parą wodną oraz automatycznym zwijaczem kabla.

Przeciwnicy

Zelmer Wodnik Quattro 616.6

Zelmer Wodnik Quattro 616.6

Rekomendacje

Opinie

  1. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego odkurzacza.Spełnił moje oczekiwania,bo sprząta bardzo dokładnie,świetnie pierze dywany i kanapy,super myje podłogi nawet panele.Jest trochę ciężki ale tylko wtedy,kiedy w pojemnikach jest woda ,mógłby trochę ciszej pracować ale i do tego można się przyzwyczaić.Jeśli chodzi o czyszczenie parą to prawdziwa rewelacja.Myłam nim również okna i też sprawdził się na 100%.Ogólnie to świetny sprzęt,wart swojej ceny jak również wart polecenia.

    Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  2. Ten odkurzacz to prawdziwy kombajn czyszczący. Bardzo duża moc odkurzania, możliwe różne sposoby odkurzania. Wydajne pranie dywanów. Funkcja zmywania parą bardzo przydatna, choć wytwornica pary mogła być trochę bardziej wydajna. Brak zwijanego kabla i trochę skomplikowane przygotowanie go do konkretnego sposobu czyszczenia. Bogate dodatkowe wyposażenie - akcesoria i wiele rodzajów szczotek i końcówek, do wszystkich rodzajów powierzchni

    Opinie napisał(a) Waski_BG dnia

  3. Niestety odkurzacz nie spełnił moich oczekiwań. Mam go od ok.3 lat. Wg mnie słabo pierze, uważam też, że się zacina w trakcie prania nie wspominając już o myciu parą. Faktycznie instrukcja jest okropna, trzeba ją studiować parę razy, żeby odpalić pranie lub mycie parą. Używam go obecnie do odkurzania tradycyjnego, czasami z filtrem wodnym. Niestety jest ciężki- jak większość odkurzaczy piorących. Chyba lepiej było dołożyć i kupić lepszy model innej firmy. Nie próbowałam go jeszcze do czyszczenia kafelek. Ogólnie polecam osobom chcącym odświeżać dywany a nie prać.

    Opinie napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD dnia


comments powered by Disqus