Odkurzacze są różne. Tradycyjne, cyklonowe, workowe, bezworkowe, automatyczne, piorące... Ułatwiają życie i utrzymanie porządku w domach i nie tylko. Sprawdź, który najlepiej pomoże Tobie!

Przeciwnicy

Zelmer ZVC305ST Odyssey

Zelmer ZVC305ST Odyssey

Rekomendacje

Opinie

 1. Gdy ta czynność nastać ma, Odwlekana wręcz co dnia, Co odkurzaniem zowie się, Mamy z głowy cały dzień. Gdy ta czynność już nastanie, Czynność zwana odkurzaniem, W dłoń bierzemy rurę jego, Odkurzacza wspaniałego. Takim wstępem chcę obwieścić, Co się w głowie wręcz nie mieści, Że choć odkurzaczy dużo, mrowie, Co wyróżnia ten od innych, W kilku zdaniach wnet opowiem. 1.Siła jego ssąca – imponująca, 2. Najwyższa klasa filtra EPA E11, reemisja kurzu A - najlepsza dla alergików, od dzisiaj koniec kataru, apsik-ów. 3. Klasa energetyczna A, A-trakcyjna bez dwóch zdań. 4.Do tego wytrzymały i elastyczny wąż, elektroniczna regulacja mocy 5. Jego wielkość - kompaktowa, w prawie każdy zakamarek da się go schować. 6. Różne końcówki – do dywanów, parkietów itp.

  Opinie napisał(a) paweł dnia

  Zalety
  głośność pracy
  jakość
  moc
 2. Odkurzacz siadł po gwarancji! Kupiłem go przez internet, lecz bardzo tego żałuję, ponieważ jak bym go dokładnie obejrzał w sklepie to zrezygnowałbym z kupna. Ten zelmer ma bardzo niewygodną rączkę (nie przyjemnie się nim odkurza), rura teleskopowa szybko się rozsypała, potem szczotka i wąż, a na końcu spalił się silnik! Nie polecam!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Wady
  cichy
  długi przewód
  pojemny worek
  jakość szczotki
  rury teleskopowej
  węża
  wygląd
 3. Kupując ten odkurzacz sugerowałem się między innymi opiniami z tej platformy i nie zawiodłem się. Odkurzacz jest w miarę cichy , lekki , Bardzo prosty sposób wymiany jednorazowych worków na śmieci. Długa i bardzo wygodna w trzymaniu w czasie pracy rura , co przy moim wzroście dość istotne. Fajny schowek na drobne akcesoria z wyposażenia , zawsze pod ręką. Bardzo dobre wyposażenie w różne szczotki , chociaż mnie osobiście brakuje małej turbo-szczotki , potrzebna przy zwierzątkach. Drugi niewielki minus a w zasadzie minusik to filtr wylotowy. Mógłby być lepszy. Ten zatrzymuje wg. producenta 95% pyłków i alergenów a są już takie które dochodzą do 99,5% . Ogólnie odkurzacz wart swojej ceny i polecenia. Gdybym miał kupować jeszcze raz, jak najbardziej tak.

  Opinie napisał(a) "tatusik" dnia

  Zalety
  bardzo wygodny uchwyt rury
  dobre wyposażenie standartowe
  duża pojemność worka na śmieci
  lekki
  małe zużycie prądu
  schowek na dołączone akcesoria
  tanie w zakupie worki jednorazowe
  w miarę cichy
  Wady
  brak małej turboszczotki w standarcie

comments powered by Disqus